Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

Długo ukrywała, jak źle była traktowana. Smutna prawda o miłości Agnieszki Chylińskiej ujrzała światło dzienne

2021-04-22 19:52

Agnieszka Chylińska nie należy do osób wylewnych w kwestiach dotyczących swojego życia rodzinnego i prywatnego. Wielkie poruszenie wywołał więc jej dzisiejszy, bardzo smutny i osobisty wpis. Piosenkarka zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie dotyczące miłości. Okazuje się, że bardzo długo ukrywała przed wszystkimi, jak źle była traktowana. Fani kolejny raz nie zawiedli i wykazali się ogromnym zrozumieniem. Piosenkarka dostała od nich wiele wsparcia.

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie głównie poświęca się macierzyństwu. Jest matką trojga dzieci, a jej najstarszy syn Ryszard ma już 14 lat! Jej córka Estera jest już 10-latką, a najmłodsza Krysia skończyła już 7 lat. Piosenkarka przyznała, że w jej przypadku wychowanie pociech jest wyjątkowym wyzwaniem z uwagi na to, że dwoje z trojga jej pociech wymaga szczególnej opieki. 

NIE PRZEGAP: Kilka dni po zwycięstwie w "The Voice Kids" Sara Egwu-James przeżywa prawdziwy dramat. Nie żyje członek jej rodziny

Agnieszka Chylińska jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie piosenkarka w swoich wpisach powraca do wspomnień sprzed lat, także z początków swojej kariery. 

- Wiele razy zaczynałam wszystko od początku. Wolałam biec przed siebie, budować nowe relacje, zdobywać nowe szczyty. Z czasem wszystko robiło się przykre i ołowiane. Im więcej pracowałam tym bardziej uważałam, że robię za mało. Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń tym bardziej dostawałam po nosie, żeby nie napisać wprost: PO DUPIE. A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka. Żadne niepowodzenie czy w życiu zawodowym czy osobistym nie zabrało mi wiary w ludzi - pisała niedawno Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska ukrywała, jak źle była traktowana. Bolesna miłość piosenkarki

Dziś Agnieszka Chylińska kolejny raz zdecydowała się na powrót do przeszłości i to trudnej. Piosenkarka swój emocjonalny wpis rozpoczęła od wspomnień, gdy w młodości spędzała sporo czasu grając w komputerowe gry. Wyznała, że jej ulubioną była seria "Simsów", czyli gier, w których tworzy się własnego "człowieka", urządza jego dom i kieruje się czynnościami z życia codziennego.

NIE PRZEGAP: Małgorzata Socha prawie nigdy nie pokazuje swojego męża. Padniecie na widok tego, jak wygląda [ZDJĘCIA]

Agnieszka Chylińska wyznała, że lubiła pogrążać się w stworzonym przez siebie wirtualnym świecie dlatego, że w prawdziwym życiu nie była dobrze traktowana i to w dodatku przez osoby, które bardzo kochała.

- Mogłam kontrolować życie innych, co było dla mnie rekompensatą za te wszystkie chwile, gdy nie mogłam wpłynąć na ludzi, których kochałam a którzy traktowali mnie nie tak jakbym sobie tego życzyła - pisze Agnieszka Chylińska.

Jej post wywołał bardzo dużo reakcji wśród fanów. Zobaczcie go w całości niżej!

NIE PRZEGAP: Ostre wyznanie Dody zszokowało fanów! Już NIGDY WIĘCEJ nie zobaczycie jej męża!

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu

Agnieszka Chylińska ukrywa to przed wszystkimi. Padła nazwa choroby z jaką mogą zmagać się jej dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE