Tajemnicza choroba Moniki Richardson. Gwiazda wyznaje: Całkiem zdycham. Martwi się o mamę

i

Autor: instagram/@monikarichardson Tajemnicza choroba Moniki Richardson. Gwiazda wyznaje: "Całkiem zdycham". Martwi się o mamę

Współczujemy

Tajemnicza choroba Moniki Richardson. Gwiazda wyznaje: "Całkiem zdycham". Martwi się o mamę

2023-03-03 8:00

Monika Richardson (51 l.) jest chora. Dziennikarka poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. Jak wyznała, jej tajemnicza choroba rozwijała się od jakiegoś czasu. "Całkiem zdycham" - napisała Richardson o swoim samopoczuciu i wyznała, że martwi się o mamę.

Monika Richardson to dziennikarka i prezenterka telewizyjna z wieloletnim doświadczeniem. Przez ponad dwie dekady współpracowała z Telewizją Polską. Obecnie prowadzi ona własną szkołę językową. Prywatnie związana jest z Konradem Wojterkowskim, choć formalnie pozostaje w związku małżeńskim ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Richardson aktywnie udziela się na Instagramie, informując fanów o bieżących wydarzeniach z jej życia zawodowego oraz prywatnego. Teraz dziennikarka wyznała, że jest chora. 

Monika Richardson jest chora. Martwi się o mamę

Na instagramowym profilu Moniki Richardson pojawił się wpis, w którym wyznaje, że jest chora. Dołączyła do niego zdjęcie z groty solnej. 

"Na zdjęciu leżę sobie w grocie solnej i jest mi dobrze. W rzeczywistości całkiem zdycham. Mam jakąś chorobę, która rozwijała się po cichu od mojego powrotu z ferii i wczoraj rozkwitła" - opisywała. 

Koniecznie sprawdź: Co Monika Richardson dała córce na 18. urodziny? Będziecie w szoku! "Po co tak rozpieszczać?"

Jakie są objawy choroby Moniki Richardson? Opisała je następująco:

"Spałam 12 godzin, tzn. raczej smarkałam, plułam, charczałam, dmuchałam nos i rzucałam się po łóżku. Chyba mam gorączkę. Co za paskudztwo."

Dziennikarka wyznała, że martwi się o stan zdrowia ukochanej mamy. Richardson niepokoi się, czy nie zaraziła seniorki chorobą.

"Na domiar złego byłam wczoraj z Mamą u lekarza. Jeśli „sprzedałam” jej to coś, biada nam" - pisała. 

Hasztag dodany przez Monikę Richardson wyjawia, że podejrzewa ona, iż mogła zachorować na COVID lub grypę. Dziennikarka otrzymała liczne wyrazy wsparcia od fanów. My również życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Sonda
Śledzisz w sieci wpisy Moniki Richardson?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają