Tak Antek Królikowski oszczędza na randce. Ławka przed blokiem i lody [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-05-12 12:01
Antek Królikowski oszczędza na randce
Autor: PAPS Antek Królikowski oszczędza na randce

Eleganckie restauracje, romantyczne wycieczki to chyba nie dla niego. Bo Antek Królikowski (33 l.) spędza czas ze swoją nową dziewczyną na ławce przed blokiem. Ale nadal ma w sobie coś z dżentelmena, bo postawił ukochanej lody. Zobaczcie w naszej galerii ich najnowsze zdjęcia.

Po szeregu skandali, które wywołał, Antek Królikowski postanowił zniknąć z mediów. Nadal jednak trzyma się swojego nowego związku z prawniczką Izą, dla której poświęcił swoje małżeństwo z Joanna Opozdą. W tym tygodniu aktor i jego ukochana byli widziani przed swoim blokiem. Żywo rozmawiali, śmiali się i puszczali dymka. Na jakiś czas dołączył do nich kolega Antka, któremu aktor przedstawił nową partnerkę.

NIE PRZEGAP: Joanna Opozda rozwodzi się z Antkiem Królikowskim i zarabia ogromne pieniądze. Ma sprytny patent na kasę!

Jak widać, Iza to gorąca dziewczyna. Pogoda w stolicy dopiero się poprawiła, niektórzy wciąż chodzą w kurtkach, a ona od razu postawiła zrzucić z siebie warstwy ubrań i postawiła na kuse szorty i krótki top, który odsłaniał brzuch. Dodatkowo zapragnęła ochłodzić się zimnym deserem. I tu Antek wykazał się szczodrością. Postawił ukochanej i swojemu koledze po lodzie. Być może aktor przyzwyczaja się do oszczędnego stylu życia, bo wie, że może płacić wysokie alimenty.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Antek Królikowski randkuje ze swoją nową dziewczyną:

Sonda
Czy Antek Królikowski powinien płacić alimenty na dziecko i żonę?
Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE