Tak bawił się Zygmunt Chajzer na koncercie Maty! Nieźle podsumował artystę

i

Autor: Instagram/AKPA Tak bawił się Zygmunt Chajzer na koncercie Maty! Nieźle podsumował artystę

Tak bawił się Zygmunt Chajzer na koncercie Maty! Podsumował artystę! Wiemy też co z "białym proszkiem"

2021-10-04 7:48

Zygmunt Chajzer został wspomniany w tekście utworu młodego rapera Maty. Słynny prezenter tak ucieszył się z tego faktu, że z radością wybrał się na koncert autora "Papugi" i "Patointeligencji". Na imprezie chciał rozdawać młodzieży "biały proszek w saszetkach promocyjnych po 150 gramów" - żartował. Czy naprawdę to zrobił? Zobaczcie, jak bawił się Zygmunt Chajzer na koncercie Maty! Nieźle podsumował artystę i wydarzenie.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Zygmunt Chajzer chce wybrać się na koncert Maty. Prezenter radiowy i telewizyjny został wspomniany w tekście piosenki młodego rapera pod tytułem "Papuga". Fragment brzmi: Sędzina patrzy jakby chciała złapać za faję Prokurator wie, że nie pomoże nawet frajer Bo papuga pierze moje brudy jak Zygmunt Chajzer Dzwoni papuga, ja nie mówię halo. Chłopak w twórczości nawiązał do reklamy proszków do prania, z której zasłynął ojciec Filipa Chajzera. To właśnie do syna napisał po usłyszeniu tych słów. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" postanowił opublikować treść wiadomości od ojca Zygmunta: Tata jedzie dalej - "załatw mi wejście na koncert, należy mi się skoro jestem w tekście" Myślę sobie - to nawet logiczne. - "a jak będą się opierać powiedz, że mogę rozdawać młodzieży biały proszek w saszetkach promocyjnych po 150 gramów 😂😂😂 mam tego całą piwnicę - żartował. Udało się! Chajzer pojawił się na koncercie Maty! Jak się bawił?

Dalsza część artykułu pod galerią: Tak zmienił się Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer na koncercie Maty

Zygmunt Chajzer wybrał się na koncert rapera. Pokazał w sieci zdjęcie i opisał swoje wrażenia. Jak widać na zamieszczonych fotografiach, prezenter bawił się znakomicie. Kciuki w górę i szeroki uśmiech to jeden z dowodów, a oprócz tego szczera recenzja twórczości Michała Matczaka. Podsumował go następująco: Byłem na MACIE!Rozłożył mnie na łopatki. Świetne widowisko, tysiące fanów, super zabawa. A sam Mata? Czasem ostry jak żyleta, czasem liryczny, bezbłędnie opisujący to co dzieje się wokół nas. A najważniejsze cieszacy się muzyką, jak dzieciak prezentem pod choinka. BRAWO - zachwycał się.

Chajzer spotkał się także z ojcem Maty, znanym prawnikiem, Marcinem Matczakiem. Aby zobaczyć ich wspólną fotografię, należy przewinąć w prawo. A co z białym proszkiem? Jest komentarz Zygmunta!

Chajzer o białym proszku na koncercie Maty

Prezenter odpowiedział zaciekawionym fanom w komentarzu, czy rozdawał młodzieży biały proszek, o którym żartował wcześniej. Napisał: No niestety nie pozwolili rozdawać saszetek po 150g. A tak chcieliśmy promować "Życie w czystości"! - wyznał w żartach rozczarowany Zygmunt Chajzer.

Express Biedrzyckiej - prof Marcin Matczak
Sonda
Lubisz piosenki Maty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE