Joanna Liszowska z papierosem i podwiniętą kiecką. Tak flirtuje z Delągiem! [Paparazzi]

2021-10-01 13:50
Joanna Liszowska z papierosem i podwiniętą kiecką. Tak randkuje z Delągiem! [Paparazzi]
Autor: Instagram Joanna Liszowska z papierosem i podwiniętą kiecką. Tak randkuje z Delągiem! [Paparazzi]

Joanna Liszowska i Paweł Deląg przyłapani na czułościach. Ona z papierosem i podwiniętą kiecką, on z wielkim bukietem róż. Buziaczki i inne czułości tej dwójki wyszły na jaw! Okazuje się, że spotkania na planie "Przyjaciółek" to nie wszystko. Zobaczcie, na czym przyłapało ich paparazzi!

Paweł Deląg (51 l.) i Joanna Liszowska (42 l.) zostali przyłapani na czułościach! Paparazzi uwieczniło ich romantyczne chwile na zdjęciach. Były kwiaty, buziaczki, podwinięta kiecka i... papierosy aktorki! Chwilę po "dymku" przywitała Deląga soczystym całusem, a on wręczył jej wielki bukiet róż! Cóż za flirt, możecie zobaczyć go na naszych zdjęciach w galerii poniżej! Wiele mówi się o tym, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń, zwłaszcza, że w serialu "Przyjaciółki" wcielali się w rolę małżeństwa. Myślicie, że jest coś na rzeczy? Zobaczcie, jak spędzają czas poza planem. Szczegóły w naszej galerii: Liszowska - podwinięta kiecka, papieros, pocałunek z Delągiem.

Z Przyjaciółek znika ważna bohaterka! To ona uratowała Patrycję. Gwiazda na zawsze pożegnała się z serialem! – WIDEO
Sonda
Deląg i Liszowska - pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE