Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak przyjęła oświadczyny Jakuba Łuczaka

moda

Tak Beata Kozidrak ubrała się na spotkanie z ambasadorem! Internauci są zniesmaczeni

2023-07-25 15:18

Choć mamy lato w Polsce, to plażowy look nie pasuje na każdą okazję. Szczególnie gdy masz się spotkać z szefem misji dyplomatycznej! O tej zasadzie chyba nie wiedziała pani Beata Kozidrak, która na lunch z dyplomatą wybrała „bardzo ciekawą” stylizacje. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Beata Kozidrak (63 l.) pomimo mijających lat nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych artystek w polskiej estrady. Jej muzyka jest znana nie tylko w kraju, ale też i za granicą.

Na swoich mediach społecznościowych Beata Kozidrak pochwaliła się spotkaniem z ambasadorem Panamy w Polsce. To szef misji dyplomatycznej, Javier Bonagas, zainicjował spotkanie.

 - Panama na na na... Ambasadorowi Panamy w Polsce spodobała się moja piosenka i… zaprosił mnie na lunch ! Mamy wiele planów, uwielbiam takie Inspirujące spotkania. Miłego dnia kochani - napisała Beata Kozidrak na Instagramie.

Jednak to strój artystki wzbudził najwięcej kontrowersji. Piosenkarka zdecydowała się na czarną sukienkę mini, płaszcz w kolorze żółto-zielonym, obcasy i okulary przeciwsłoneczne. Obok niej stoi ambasador, który ubrany jest w garnitur.

Obrońca Beaty Kozidrak tłumaczy, dlaczego nie stawiła się w sądzie!

Wiele osób stwierdziło, że  piosenkarki zdecydowanie nie pasuje do tej konkretnej okazji. Masa internautów zasypała wokalistkę niepochlebnymi komentarzami.

- Styl pani Beaty można określić jednym słowem Tragedia i tak jest od lat – piszą internauci.

- Kobieto, zanim wyszłaś na to spotkanie, to było najpierw, z lusterka skorzystać. Jesteś już w podeszłym wieku osobą publiczną i są jakieś granice w ubiorze. Na zdjęciu widać nawet ten Pan poczuł się niesmacznie – czytamy w innym komentarzu.

- Totalne bezguście. Nie wypadało ubrać się tak dwudziestolatce, a co dopiero kobiecie w tym wieku – komentuje ktoś inny.

Sonda
Czy sądzisz, że Beata Kozidrak ubrała się nieodpowiednio?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany