Kraśko. Dochodzi do siebie po szpitalu

i

Autor: PAPARA18, Podlewski/AKPA

Tak choroba zmieniła Piotra Kraśkę. Jest nie do poznania [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-07-07 5:25

Piotr Kraśko (51 l.) ma za sobą kilka wyczerpujących tygodni. Na dziennikarza TVN spadły konsekwencje kilkuletniego łamania prawa, a do tego wylądował w szpitalu. Dziś dochodzi do siebie i dba o zdrowie, jeżdżąc po stolicy na rowerze. Ale nie ma innego wyjścia, bo obowiązuje go zakaz prowadzenia auta. Zobaczcie, jak radzi sobie teraz i jak wygląda Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko (51 l.) ma za sobą kilka wyczerpujących tygodni. Na dziennikarza TVN spadły konsekwencje kilkuletniego łamania prawa, a do tego wylądował w szpitalu. Dziś dochodzi do siebie i dba o zdrowie, jeżdżąc po stolicy na rowerze. Ale nie ma innego wyjścia, bo obowiązuje go zakaz prowadzenia auta. Do tego doszły problemy z podatkami...

ZOBACZ: Piotr Kraśko przez lata nie płacił podatków, kwota szokuje!

Przez kilka lat Piotrowi Kraśce nie przeszkadzało, że jego prawo jazdy zostało zatrzymane. Mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych nadal jeździł samochodem. Dopiero w kwietniu ubiegłego roku, gdy podczas rutynowej kontroli policji wydało się, że łamie prawo, żona została jego prywatnym kierowcą.

Piotr Kraśko wyszedł ze szpitala - tak teraz wygląda

Dziś Piotr Kraśko porusza się po stolicy rowerem. Zjawił się w restauracji na warszawskim Wilanowie i samotnie zjadł obiad. Po wyjściu z knajpy wsiadł na dwukołowy pojazd i ruszył w stronę domu. Jednak nie od razu zjechał na ścieżkę rowerową, która była obok.

A jazda na rowerze nie dość, że jest teraz konieczna, to i bardzo zdrowa, a to na pewno przysłuży się dziennikarzowi, który na początku czerwca na kilka dni trafił do szpitala. Na nowych zdjęciach wyraźnie widać, że Piotr Kraśko mocno schudł. Na szczęście wraca do formy i aktywnego trybu życia.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Piotr Kraśko wygląda po chorobie:

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE