Nie do wiary, jak do Skrzyneckiej potrafi mówić jej córka. "Mama, tylko nie drzyj mordy!"

2022-01-28 11:30
Tak do Skrzyneckiej mówi jej córka: Mama, tylko nie drzyj mordy!
Autor: AKPA

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) to aktorka dobrze znana miłośnikom polskich filmów. Gwiazda zagrała w wielu popularnych produkcjach, a jej najnowszą rolę możemy zobaczyć w "8 rzeczach, których nie wiecie o facetach". W rozmowie z reporterem serwisu Plotek, Skrzynecka opowiedziała o swoim małżeństwie oraz relacji z córką. Jak się okazuje, potrafią one prowadzić rozmowę w mocno... niebanalny sposób.

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która znana jest z produkcji takich jak "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", "Bulionerzy" czy "Na dobre i na złe". Gwiazda zagrała również w "8 rzeczach, których nie wiecie o facetach", czyli najnowszym filmie Sylwestra Jakimowa. Skrzynecka udzieliła przy tej okazji wywiadu dla portalu Plotek, w którym szczerze opowiedziała o wychowywaniu dorastającej córki oraz swoim małżeństwie. Zapytana o to, czy dowiedziała się czegoś nowego o mężu po kilku latach związku, odpowiedziała, że nie mają przed sobą tajemnic, ani nie zakładają masek. Z tego powodu w jej związku "nie było wielkich zaskoczeń". Dodała ona również, jaka jest jej recepta na udaną relację z partnerem:

- Nie jesteśmy typami osób, które wyżywają się, po trudniejszym dniu, niepowodzeniu w pracy, na sobie nawzajem. Takie zachowanie to katastrofa. Z mężem równo dzielimy się obowiązkami, a wiem, że to nie jest reguła w innych związkach. Dlatego uważam go za prawdziwego rodzyneczka - powiedziała Skrzynecka.

Jakie relacje ma Skrzynecka z córką?

Reporter Plotka zapytał Skrzynecką o jej córkę, Alikię (11 l.). Gwiazda podkreśliła, że dziewczynka chętnie pozuje na ściankach, ale nie jest zainteresowana światem show-biznesu:

"Córka czasem mi towarzyszy na różnych premierach, ale nie dlatego, że ciągnie ją na ścianki. Tylko dlatego, że zawsze wspieramy się, jako rodzina. Tak samo jest, gdy mąż startuje w zawodach sportowych. Zawsze jeździmy razem z nim, dopingujemy go. Moja młodsza córka za każdym razem do mnie mówi - mama, tylko nie drzyj mordy! Ja oczywiście zawsze się drę i nie potrafię się powstrzymać".

Gwiazda dostrzega, że młodzi ludzie za wszelką cenę dążą do popularności i uważa, że jest to przerażające. To właśnie dlatego cieszy się, że jej córka póki co nie myśli o sławie. 

Zobacz w naszej galerii, jak Skrzynecka bawiła się na wakacjach z lemurami!

Sonda
Czy jedenastolatka powinna odzywać się w ten sposób do mamy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE