Tak mieszka Borys Szyc. Dom w luksusowej dzielnicy. A jaki ma taras! [ZDJĘCIA]

2021-10-14 5:30
Pałac króla Borysa
Autor: instagram Pałac króla Borysa

Jeszcze kilka lat temu w swoim domu był tylko gościem. Jak przyznał, przez alkohol prawie stracił mieszkanie. Dziś Borys Szyc (43 l.) to odpowiedzialna głowa rodziny i król pięknego domu na Saskiej Kępie w Warszawie. Na szczęście ma u swojego boku zdolną królową. Bo to jego żona, Justyna Szyc-Nagłowska (41 l.), urządziła im tam prawdziwy raj.

Gdy Borys Szyc związał się w Justyną Nagłowską, zmienił całe swoje życie. W końcu się ustatkował - przestał imprezować, razem z ukochaną poszedł na terapię i od 6 lat nie pije alkoholu. Stał się też ojczymem na medal dla dwóch córek swojej partnerki. Razem stworzyli szczęśliwą, patchworkową rodzinę. Przyszła więc też pora na nowe lokum. Padło na stary dom na Saskiej Kępie w Warszawie, do którego wprowadzili się pod koniec 2018 roku, jeszcze przed ślubem. To przestronny budynek otoczony zielenią, z pięknym ogrodem. Tu uwili sobie naprawdę przytulne gniazdko.

ZOBACZ TAKŻE: Borys Szyc nie do poznania. Tak zmienił go syn

W środku mieszkania dużo jest drewna. Na piętro prowadzą wykonane z niego, stare schody. Półki na książki również są drewniane. Antyki mieszają się z nowoczesnymi meblami w szarych kolorach. Centralnym punktem salonu jest duża kanapa, na której pomieści się cała rodzina, a nawet i goście. Znajduje się tam też kominek i oczywiście duży telewizor. A w sypialni para urządziła kącik dla ich wspólnego synka Henia.

NIE PRZEGAP: Najpierw Doda, teraz obce kobiety. Emil Stępień obraża je Instagramie. Nie wierzycie, co im napisał

Justyna osobiście zadbała o wystrój wnętrz - to jej pasja. Najbardziej dumna jest z aranżacji dwóch tarasów - górnego i dolnego - oraz ogrodu. Zapanował tam styl boho.

- Stworzyłam dla naszej rodziny dwie przestrzenie do odpoczywania i jedzenia. Jest nas sporo, a teraz każdy może znaleźć sobie swoje miejsce i nie musimy odpoczywać „na kupie”, co sobie czasami bardzo cenię - napisała w sieci żona Borysa Szyca i z dumą podkreśla, że w swoim ogrodzie czują się jak na wakacjach. - Ja już nie muszę nigdzie chodzić. Mam swój raj. Nic mnie tak nie cieszy i nie spełnia jak urządzanie domu - twierdzi Nagłowska.

Widać, że Borys Szyc jest tam szczęśliwy jak nigdy.

Zobaczcie, jak mieszka Borys Szyc i jego rodzina w naszej galerii:

Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki. "Super Express" sprawdził na własne oczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE