Tak mieszka Marcin Tyszka. Luksus i mnóstwo roślin

i

Autor: instagram Tak mieszka Marcin Tyszka. Luksus i mnóstwo roślin

Nie oszczędzał na dodatkach

Tak mieszka Marcin Tyszka! Sypialnia jak u króla

2022-10-18 16:19

Marcin Tyszka (46 l.) nieźle dorobił się na współpracy z zagranicznymi gwiazdami i projektantami mody. Nic więc dziwnego, że jego piętrowy apartament zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu jest urządzony z największą starannością i dokładnością. Zobaczcie, jak mieszka juror "Top Model".

Marcin Tyszka to światowej sławy fotograf, który od lat wykonuje sesje zdjęciowe największym gwiazdom z branży fashion, a jego dzieła często zdobią okładki modowych magazynów. Doświadczenie sprawiło, że zaprzyjaźnił się z wieloma celebrytami, a udział w "Top Model" przyniósł mu jeszcze większą popularność w kraju. I choć o życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, na Instagramie chętnie chwali się zawodowymi aktywności oraz pokazuje, jak mieszka.

Tak swoje lokum urządził Marcin Tyszka. Widać, że wie, jak dbać o rośliny

Marcin Tyszka kocha kolor zielony. Nic więc dziwnego, że w jego piętrowym apartamencie, który znajduje się na warszawskim Żoliborzu, aż roi się od kwiatów. Posiadanie roślinności jednak to nie lada wyzwanie, trzeba o nie odpowiednio dbać, co fotografowi chyba świetnie wychodzi, bowiem na każdym kolejnym zdjęciu jego kwiaty są pięknie rozrośnięte. Podobne motywy można znaleźć również na jednej ze ścian, która pokryta jest zieloną tapetą. W sypialni znaleźć można wiele orientalnych elementów, co więcej, wnętrze wygląda jak te w filmach, w których sypiają królowie.

W przedpokoju nie brakuje natomiast obrazów w szklanych ramach, w których odbijają się idealnie dopasowane płytki. W mieszkaniu Tyszki na próżno szukać paneli, fotograf najwyraźniej uznał, że nie są one praktyczne i szybko się rysują.

Jeśli chodzi o meble, Marcin stawia na wiklinowe fotele, które idealnie komponują się z bogatą roślinnością - zarówno w środku, jak i na tarasie. Sami zresztą zobaczcie zdjęcia w galerii.

Sonda
Co sądzisz o występie Marianny Schreiber w programie Top Model?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany