Tak naprawdę wygląda Anita Sokołowska po treningu do "Tańca z gwiazdami". Aż wyszedł jej język!

2024-03-01 12:25

Anita Sokołowska jest jedną z największych gwiazd najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Tanecznym partnerem aktorki w polsatowskim show jest Jacek Jeschke. Była gwiazda serialu "Przyjaciółki" się nie oszczędza. Wiemy, jak naprawdę wygląda Anita Sokołowska po treningu do "Tańca z gwiazdami". Tu nie ma ściemy!

Anita Sokołowska

i

Autor: Kurnikowski/AKPA

Anita Sokołowska już w niedzielę, 3 marca, wystąpi w najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Aktorka, która przez 11 lat grała rolę Zuzy w serialu "Przyjaciółki", poważnie podchodzi do tanecznego zadania. Nic dziwnego, bo jej trenerem i partnerem w pląsach jest Jacek Jeschke, który już raz wygrał "Taniec z gwiazdami". Niedawno tancerz wziął ślub z Hanną Żudziewicz. Po uroczystości nowożeńcy wygrali się... do McDonalda. Zmiana stanu cywilnego pewnie dodatkowo napędza go do pracy. Szczególnie, że jego małżonka też jest tancerką i nie wypada, żeby mąż narobił na parkiecie wstydu. Anita Sokołowska właśnie pokazała, jak wygląda po treningu do "Tańca z gwiazdami". Aż jej język wyszedł! Chyba z wysiłku. 

Nie przegap: Ręka Anity Sokołowskiej jak z horroru! Co się stało?! Przerażający widok

- Z Jacentym przed i po treningu. Zaczynamy odliczanie do 1. odcinka. Na razie moje założenie, by dobrze się bawić się spełnia, ciało wytrzymuje treningi, zobaczymy jaki poziom stresu będzie na live o 20stej w Polsacie. Bądźcie z nami - tańczymy dla was. Sprawdźcie, czy te 3 godziny treningu miały sens… a może to były 33 godziny treningu… a może 333 godziny Jacek, masz to spisane w pamiętniku? - napisała Anita Sokołowska. Widać, że tu nie ma lipy! Ciekawe, czy to wystarczy chociaż do zajęcia miejsca na podium...

Zobacz naszą galerię: Czemu Anita Sokołowska odchodzi z "Przyjaciółek"? Prawdziwe powody. Pod galerią prezentujemy zdjęcie gwiazdy przed i po treningu do "Tańca z gwiazdami"

Sonda
Anita Sokołowska to dobra aktorka?
Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki