M jak miłość na planie. Kasia (Paulina Lasota), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)

i

Autor: Instagram

Kulisy telenoweli

Tak naprawdę wygląda plan serialu "M jak miłość". Nietęgie miny aktorów, warunki są porażające

2023-06-02 16:44

"M jak miłość" to wielki hit TVP2, który można oglądać od 2000 roku. Przy telenoweli pracują setki osób, aktorzy, realizatorzy, producenci i pracownicy związani z logistyką i gastronomią. Prace trwają nawet, gdy nie sprzyjają warunki pogodowe. Ostatnio przekonali się o tym Krzysztof Kwiatkowski i Paulina Lasota.

Finał sezonu "M jak miłość" został skrócony, co nie spodobało się wiernym fanom "M jak miłość". Na odcinki, które pierwotnie miały być pokazane 29 i 30 maja, muszą poczekać do jesieni. Produkcja pracuje właśnie nad kolejną transzą serialu TVP2. Zdjęcia powstawały w Jantarze nad Morzem Bałtyckim. Warunki, w których aktorzy grali nie były jednak idealne. Na planie filmowym Krzysztof Kwiatkowski i Paulina Lasota musieli dogrzewać się kurtkami. W scenach, które zobaczymy w serialu są jednak ubrani w sposób... letni. Za ich plecami operator, dżwiękowiec i oświetleniowiec mieli na sobie grube kurtki i kaptury zaciągnięte na głowę. Był to wątek ślubu Kasi i Jakuba.

Na szczęście pogoda potem się poprawiła. Słońce pojawiło się, gdy na plaży sceny nagrywali Ilona Janyst i Maurycy Popiel. Aktor nawet brodził gołymi stopami w morzu. - To były piękne dwa dni nad Bałtykiem! Efekty naszej pracy zobaczycie jesienią w TVP2 - czytamy na Instagramie "M jak miłość".

Tak Zduńscy z M jak miłość świętowali dzień dziecka. Rafał Mroczek po raz pierwszy ujawnił swoje ZDJĘCIA ze szkoły – WIDEO
Sonda
Czy "M jak miłość" powinno być emitowane bez żadnych przerw, niezależnie od świąt?