Zobacz galerię

Tak przystojnego chłopaka nie widzieliśmy, 80-letni Marian Opania w młodości mógł być z każdą. Nieznane zdjęcia!

2023-06-29 12:52

Marian Opania (80 l.) największą popularność zyskał w serialu "Na dobre i na złe", ale aktor grał też w wielu innych produkcjach. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Opania w młodości uchodził za prawdziwe bożyszcze. Dotarliśmy do nieznanych zdjęć, na których widać, jak Marian Opania wyglądał jako młody chłopak. Takiego przystojniaka to jeszcze nie widzieliśmy! Zdobyłby serce każdej damy.

Marian Opania od ponad 60 lat tworzy szczęśliwy związek z ukochaną żoną Anną. Para poznała się jeszcze w liceum, na zajęciach teatralnych. Mieli zaledwie 17 lat i od razu wpadli sobie w oko. Pobrali się w lipcu 1967 roku, choć Marian Opania - jak mówił w jednym z wywiadów - liczy czas ich miłości od maja 1960 roku, kiedy po raz pierwszy się pocałowali. Aktor znany przede wszystkim z serialu "Na dobre i na złe" robił, co w jego mocy, by małżeństwo z Anną było udane, ale pierwsze lata nie były dla pary łatwe. Opania w latach 70. walczył bowiem z uzależnieniem od alkoholu. Anna Opania próbowała mu pomagać, ale postawiła warunek: albo ona, albo alkohol. Ostatecznie aktorowi udało się wyjść z nałogu i wciąż trwa przy ukochanej. Niewiele osób wie, że Marian Opania w młodości był prawdziwym bożyszczem. Mówiło się nawet, że mógł być z każdą damą, którą by sobie wymarzył. Dotarliśmy do nieznanych zdjęć aktora z czasów, gdy był młodym chłopakiem. I faktycznie, cieszył się niebywałą urodą. Takiego przystojniaka jeszcze nie widzieliśmy!

Tak przystojnego chłopaka nie widzieliśmy, 80-letni Marian Opania w młodości mógł być z każdą. Nieznane zdjęcia!

Marian Opania nie chciał jednak "każdej", chciał swoją ukochaną Anię. I tak też pozostało od wielu, wielu lat. Jaka jest tajemnica związku Anny i Mariana? Mimo kłótni potrafią dbać o swoją miłość, która "potrafi pokonać wszystkie przeszkody".

- Moja żona myśli, że to niemożliwe, że wciąż widzę w niej siedemnastoletnią dziewczynę, ale tak właśnie jest - powiedział Marian Opania, cytowany przez Świat Seriali. Dodał, że bardzo kocha swoją żonę.

Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: syna Bartosza, który związał swoją przyszłość z aktorstwem, oraz córki, Magdaleny. Życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz galerię zdjęć: Tak zmieniał się 80-letni Marian Opania. W młodości mógł być z każdą!

Sonda
Lubisz Mariana Opanię?
Groby rodzinne znanych aktorów. Opania, Fronczewski, Kondrat, Olbrychski. Niezapomniani