Tak rozpieszcza były Herbuś. Gwiazdor Polsatu na wakacjach z 20-letnią pięknością

2021-09-18 10:10
Tomasz Barański
Autor: Instagram/AKPA Tomasz Barański

Tomasza Barański (40 l.) to zawodowy tancerz i choreograf. Gwiazdor znany był najpierw z programów TVN, a później kojarzony głównie z show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jego taneczną i życiową partnerką była Edyta Herbuś, a także Klaudia Halejcio. Dziś Barański ma o 20 lat młodszą partnerkę, którą zabrał na luksusowe wakacje. Fani wróżą im wielką miłość.

Tomasz Barański sporo osiągnął w swoim zawodowym życiu. Najpierw były sportowe sukcesy w dziedzinie tańca, w której sporą rolę odegrała Edyta Herbuś. Barański trenował z nią w latach 1999-2007. Para osiągnęła międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcu latynoamerykańskim. Między tancerzami narodziło się uczucie, które przerodziło się w związek. Tomasz Barański w przeszłości był członkiem tanecznej formacji Agustina Egurroli. Pracował nad choreografią od teledysków zrealizowanych do utworów m.in. Stefano Terrazzino, zespołu De Mono, Anny Wyszkoni czy Sławomira. Barański zaczynał jako gwiazda TVN w programie "You Can Dance – Po prostu tańcz", gdzie przeszedł do finału. Później nastąpiła jego wielka szansa i rozpoczął karierę w "Tańcu z gwiazdami". Gdy program przeniósł się do Polsatu, gwiazdor pozostał w nim do 2019 roku. Od dwóch ostatnich edycji nie ma go w składzie trenerskim. Na planie tanecznego show Polsatu poznał aktorkę Klaudię Halejcio. Wtedy też ich relacja z programu przeniosła się do życia prywatnego i zostali parą (2014-2016). Tomasz Barański ma na swoim koncie jeszcze jeden głośny związek z tancerką Pauliną Przestrzelską, ale od ponad roku można zobaczyć go u boku o 20 lat młodszej modelki Michaliny Warulik.

Pierwszy taniec Julii Królikowskiej. Tak wyglądało wesele aktorki

Barański zabrał ukochaną na Malediwy, gdzie spędzili czas w rajskich warunkach. Były drinki, sporty wodne i mnóstwo czułości. Fani i znajome gwiazdy komentują nowy związek tancerza Polsatu. 

W najpiękniejszym miejscu na ziemi 🌏 Z najpiękniejszym człowiekiem na świecie - podpisał zdjęcie Barański.

Miłość jest najpiękniejszym cudem tego świata ❤️ - skomentowała modelka Sandra Kubicka.

Oby to już był szczęśliwy statek do celu, Ślicznie wyglądacie - oceniła fanka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE