Tak Wojciech Modest Amaro bawił się na ślubie pasierbicy. Podarował jej coś wyjątkowego

i

Autor: AKPA

Tak Wojciech Modest Amaro bawił się na ślubie drugiej pasierbicy. Podarował jej coś wyjątkowego

Rodzina Wojciecha Modesta Amaro (50 l.) ostatnimi czasy miała aż dwa powody, by świętować. Najpierw za mąż wyszła młodsza pasierbica słynnego szefa kuchni, a 10 dni po niej na ślubnym kobiercu stanęła druga córka Agnieszki Amaro (46 l.). Restaurator opublikował w sieci zdjęcia z uroczystości. Wcześniej podarował nowożeńcom wyjątkowy prezent.

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro są parą i wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Nicolasa i Gabriela. Partnerka słynnego restauratora posiada dwie córki z poprzedniego związku. Obie wyszły za mąż w czerwcu, w odstępie zaledwie 10 dni! Zestresowana mama jeszcze kilka dni przed pierwszą uroczystością nie mogła pozbierać myśli. Miała tremę, a zarazem była podekscytowana ślubami córek.

Ostatnie chwile wytchnienia przed najważniejszymi wydarzeniami tego roku, a może i życia. Za kilka dni nasza Zuzia powie sakramentalne "tak", a w odstępie kolejnych dziesięciu dni ślub weźmie nasza najstarsza córka Karolina. Emocje sięgają zenitu, a logistyka, połączenia spraw niemożliwych do zrealizowania z tymi drobnymi, o których nie można zapomnieć, powoduje bezsenność. Wiem, że to kiedyś będzie bez znaczenia, bo i tak najważniejsze jest ich szczęście - Agnieszka Amaro wyznała na Instagramie kilka dni przed uroczystością zaślubin pierwszej córki.

Młodsza córka Agnieszki Amaro powiedziała sakramentalne "tak" dokładnie 16 czerwca tego roku. Zaledwie 10 dni po jej uroczystości zaślubin, przyszła kolej na starszą pasierbicę Wojciecha Amaro. Ślub 26-latki był dopieszczony w najmniejszych szczegółach. Menu również nie było przypadkowe. Jak na przyjęciu bawił się sam Wojciech Modest-Amaro?

Wojciech Modest Amaro podarował drugiej pasierbicy wyjątkowy prezent ślubny

Restaurator relacjonował ślub drugiej pasierbicy na Instagramie. Zaprezentował swoim obserwatorom wyjątkowe kadry. Widać na nich m.in.: uroczy kościół, zdjęcia z żoną i nowożeńcami czy pięknie przystrojoną salę weselną. Uwagę internautów skupiło również menu, które było skomponowane przez Wojciecha Modesta Amaro. To jeden z prezentów, które młodej parze ofiarował słynny szef kuchni.

Zobacz niżej galerię: Tak Wojciech Modest Amaro bawił się na ślubie drugiej pasierbicy. Podarował jej coś wyjątkowego

Flavio Paixao o Polsce, nadchodzącym ślubie i przyszłej żonie
Sonda
Jak wspominasz swój ślub?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE