Wojciech Modest Amaro poprowadził córkę do ołtarza. Bajkowy ślub córki słynnego restauratora

i

Autor: Instagram Wojciech Modest Amaro poprowadził córkę do ołtarza. Bajkowy ślub córki słynnego restauratora

Wojciech Modest Amaro poprowadził córkę do ołtarza. Mamy zdjęcia z jej bajkowego ślubu [FOTO]

2022-06-16 19:00

Wojciech Modest Amaro podzielił się w sieci nagraniem ze ślubu swojej ukochanej córki. Jeden z najsłynniejszych restauratorów w Polsce odprowadził Zuzannę pod ołtarz, przy którym czekał na nią ukochany w żołnierskim mundurze. Zobaczcie zdjęcia z bajkowego ślubu córki Modesta Amaro.

O Wojciechu Modeście Amaro zrobiło się głośno, gdy jego lokal jako pierwszy w Polsce zdobył prestiżową gwiazdkę Michelin. Od tamtej pory jego atelier pęka w szwach i wymaga rezerwacji, często nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Szef kuchni zdobył jeszcze większą popularność i sympatię Polaków, gdy przyjął propozycję Polsatu i został jurorem w programie Hell's Kitchen.

Prywatnie od 2012 roku jest mężem Agnieszki, którą nazywa miłością swojego życia. Małżeństwo ma czwórkę dzieci, dwóch synów - Nicolasa i Gabriela, i dwie córki - Karolinę i Zuzannę, które są owocem poprzedniego związku Agnieszki. Modest Amaro traktuje córki swojej żony, jak własne, i ma z nimi wspaniałe relacje. Dowodem tego jest również fakt, że Zuzanna poprosiła ojczyma, by odprowadził ją do ołtarza.

I choć rodzina Amaro rzadko chwali się w sieci prywatnymi kadrami, to tym razem zrobiła wyjątek. Szczęśliwi rodzice udostępnili na Instagramie nagranie, na którym Wojciech odprowadza swoją córkę do ołtarza.

W galerii niżej zobaczcie zdjęcia z bajkowego ślubu córki Modesta Amaro. Jej suknia ślubna i wysadzany perłami welon robią oszałamiające wrażenie i na pewno niemało kosztowały... W dodatku obecni byli żołnierze w mundurach, którzy ustawili się w dwóch rzędach wokół czerwonego dywanu.

Sonda
Czy z seksem powinno się czekać do ślubu?
Targi Ślubne w bydgoskich Młynach Rothera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE