Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

i

Autor: PAPARA 69 Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Tak wyglądał ślub Królikowskiego i Opozdy! Szczęście aż bije po oczach! [ZDJĘCIA]

2021-08-07 17:58

Tak jest! To się stało naprawdę! O godzinie 17 w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli rozpoczął się ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. W tym szczególnym dla nich dniu towarzyszyła im cała masa znanych osób. Pod kościołem para młoda i goście nie stronili od fotografii. Radość, jaka biła z ich twarzy jest wprost nie do opisania. Zobaczcie ją sami w naszej galerii!

Antoni Królikowski, który niegdyś zmieniał dziewczyny jak rękawiczki, postanowił w końcu się ustatkować. Jego wybranką na dalszą, wspólną podróż przez życie jest Joanna Opozda. Para ma już co prawda za sobą rozstania i powroty, ale najwyraźniej wszystko, co złe, poszło ostatecznie w niepamięć. Para zrozumiała, że nie potrafi bez siebie żyć, więc Antek oświadczył się Joannie. Oficjalnie potwierdził to podczas festiwalu Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego, gdzie ze sceny wyznał miłość swojej narzeczonej.

Zobacz: Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy już lada dzień. Znamy szczegóły ceremonii

Rekordzistami spośród zaproszonych gości okazali się Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem, którzy... stawili się na miejscu mocno przed czasem [WIĘCEJ: Ależ WTOPA Rozenek i Majdana na ślubie Królikowskiego i Opozdy! Aż ciężko uwierzyć [ZDJĘCIA] ]. Bliżej prawidłowej godziny rozpoczęcia uroczystej ceremonii stawiali się inni goście, w tym uśmiechnięta od ucha do ucha mama pana młodego. Szczęście z twarzy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej aż biło! Natomiast para młoda wyglądała, nie wahamy się użyć tak pompatycznych słów, wprost OLŚNIEWAJĄCO!

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Królikowskiego i Opozdy w poniższej galerii:

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany