Jest prezesem wielkiej firmy

Tak wygląda syn Bogumiły Wander! Prawdziwe ciacho. "Jak się żenił, wszystkie płakały"

2023-09-14 10:50

Bogumiła Wander w pierwszym małżeństwie ze Zbigniewem Żołędziowskim doczekała się syna Marka. Urodził się w 1973 roku. W tym roku obchodzi swoje 50. urodziny. Nigdy nie zdecydował się iść jednak w ślady znanej mamy i karierę zrobił w zupełnie innej branży. Zobaczcie, jak wygląda. Prawdziwe ciacho!

Bogumiła Wander to jedna z najpopularniejszych prezenterek w historii TVP. Wielka gwiazda czasów PRL obecnie przebywa w domu opieki i cierpi na chorobę Alzheimera. Gwiazda związana była ze Zbigniewem Żołędziowiskim. Owocem tego małżeństwa był syn, Marek. Zdecydował się pójść w kompletnie inną stronę niż mama i zawodowo jest związany z branżą marketingową. Mimo że nie był osobą medialną, bywał z mamą na salonach. Od lat był obiektem westchnień wielu kobiet. W tym między innymi Magdy Mołek. Zobaczcie, jak wygląda syn prezenterki.

Syn Bogumiły Wander kończy 50 lat. Prawdziwy przystojniak

Marek Żołędziowski choć nie poszedł w ślady mamy, to często bywał z nią na eventach. Stąd zyskał popularność. Biznesmen związał się z prawniczką Martą Banaszczyk, a na ich weselu pojawiła się plejada gwiazd. Swojego czasu Magda Mołek w rozmowie z Bogumiłą Wander wyznała, że jak jej syn się żenił, wszystkie kobiety w Warszawie płakały.

- Oj, pani Bogusiu, jak się pani syn Marek żenił, to wszystkie dziewczyny w Warszawie płakały - powiedziała Bogumile Wander, kiedy prowadziły koncert w Operze Leśnej.

Zobacz poniższą galerię: Tak wygląda syn Bogumiły Wander

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc