Aż szczęki opadają!

Tak zmieniała się Anna Mucha. Dziś aktorka jest prawdziwą seksbombą. Spójrzcie na te boskie kształty! [GALERIA]

2023-07-19 15:07

Anna Mucha to kultowa polska aktorka. Widzowie pokochali ją za rolę Magdy w serialu "M jak Miłość". Przez lata wizerunek gwiazdy bardzo się zmieniał, zadziwiała nas krótkimi fryzurami i oryginalnymi stylizacjami. Dziś to prawdziwa ikona mody i stylu. Zobaczcie te boskie kształty!

Anna Mucha pojawiła się, na szklanym ekranie, gdy ukończyła 9 lat. Wcieliła się wówczas w rolę Sabinki w filmie: "Korczak" wyreżyserowanym przez Andrzeja Wajdę. Następnie główną rolę powierzył jej Krzysztof Tchórzewski w swoim filmie: "Przeklęta Ameryka". Zagrała także w "Listach Schindlera" Stevena Spielberga. W 2013 roku z kolei została laureatką tytułu Kobieta Dekady "Glamour". Prywatnie aktorka jest mamą dwójki dzieci. Przez lata widzowie mogli być świadkami przemiany utalentowanej aktorki. Przypominamy, jak kiedyś wyglądała Anna Mucha. Zobaczcie!

Tak zmieniała się Anna Mucha! Dziś jest prawdziwą ikoną stylu. Jej boskie kształty zachwycają!

Wielka kariera Anny Muchy zaczęła się serialu "M jak Miłość", gdzie wciela się one w rolę Magdy. Od tamtej pory aktorka zagrała również w innych produkcjach, jak np: "Miłość, Seks i Pandemia", Patryka Vegi. Jakiś czas temu, gwiazda spektakularnie schudła. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jest ona seksbombą polskiego kina. Zobaczcie jej boskie kształty!

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniała się Anna Mucha! Dziś jest prawdziwą seksbombą

Anna Mucha ostro rozprawia się z internautką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany