Blanka Stajkow

i

Autor: Kurnikowski/Akpa

Hit internetu

Takiego tłumaczenia piosenki "Solo" Blanki jeszcze nie widzieliście. Tłumaczka dała czadu. To nagranie podbija internet

2023-05-20 15:00

Tegoroczna Eurowizja nadal budzi wielkie emocje. Reprezentantka Polski, Blanka zajęła ostatecznie 19, miejsca, jednak nie milkną echa, że Polska w głosowaniu jury została mocno skrzywdzona. Udział w Eurowizji może być dla młodej piosenkarki początkiem międzynarodowej kariery. W ostatnim czasie prawdziwą furorę robi nagranie tłumaczki języka migowego w BBC, która mocno wczuła się podczas wystąpienia polskiej wokalistki. Kobieta dała czadu. Niektórzy pokusili się nawet o komentarz, że tłumaczka tańczy lepiej niż Blanka na scenie.

Nagranie piosenki "Solo" Blanki hitem TikToka

Blanka Stajkow była tegoroczną reprezentantką Polski na konkursie Eurowizji. Na początku jej wybór budził kontrowersje, a piosenka "Sola" miała nie przynieść nam sukcesu. Finalnie Blanka zajęła 19. miejsce, jednak pojawiły się głosy, że polska wokalistka została oszukana, a gdyby liczyły się jednie głosy publiczności to zajęłaby ona o wiele wyższe miejsce. Bez względu na wszystko Eurowizja może być dla Blanki Stajkow początkiem międzynarodowej kariery. Okazuje się, że pewne nagranie z występem polskiej reprezentantki robi także furorę na TikToku. Chodzi o screen z występu Blanki i tłumaczenie go na język migowy. Brytyjska tłumaczka BBC bardzo wczuła się w występ. Kobieta nie tylko tłumaczy słowa piosenki "Solo" ale również tańczy. Jej zaangażowanie i energia zostały ciepło przyjęte na TikToku, a nagranie odtworzono już blisko 900 tys. razy. Niektórzy zwrócili uwagę, że tłumaczka bawi się lepiej od osób znajdujących się na scenie. - Pani tłumaczka zrobiła lepszy układ taneczny niż Blanka. Czemu nie można było tego wykorzystać od razu?! To byłby hit - czytamy w komentarzach. 

Zobacz także: Ależ wpadka Ewy Drzyzgi w "Dzień dobry TVN". Reakcja Małgorzaty Rozenek-Majdan mówi sama za siebie. Nie dało się tego już cofnąć

Blanka wróciła z Eurowizji
Nasi Partnerzy polecają