Taniec z Gwiazdami 12. Finał: Szok! Janachowska wskazała Kajrze jej miejsce. Grabowski nie chciał wyglądać jak Ferdek Kiepski [ZAPIS RELACJI]

2021-10-25 20:10
Taniec z Gwiazdami 12. Finał: Znamy zwycięzców! Kryształowa Kula ma nowych właścicieli
Autor: fot. AKPA Taniec z Gwiazdami 12. Finał: Znamy zwycięzców! Kryształowa Kula ma nowych właścicieli

Nadszedł długo wyczekiwany moment! W poniedziałkowy wieczór, 25 października, widzowie dowiedzą się, kto wygrał dwunastą edycją "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Do walki o Kryształową Kulę staną dwie, najlepsze pary: Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Kto wygra "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12"? Śledź relację na żywo, 25 października o 20:05.

Na ten moment fani "Tańca z Gwiazdami" czekali długie 9 tygodni! Już niedługo, 25 października, startuje finał dwunastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz?

Finał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12” to nie tylko najważniejsze starcie najlepszych par, ale także wyjątkowe gwiazdy. Program otworzy spektakularne show! Ponownie na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zaprezentują się taneczne pary, które wystąpiły w 12. edycji show. Nie zabraknie także muzyki na żywo w najlepszym wydaniu. Na scenie "Tańca z Gwiazdami" wystąpią wielkie muzyczne gwiazdy! Usłyszymy Alicję Majewską, także w niespotykanym do tej pory duecie z Andrzejem Piasecznym. Zaśpiewa także Michał Szpak oraz zespół Kombi. Muzyczną wisienką na torcie będzie niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej – Doda!

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z finału "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12" - 25 października o 20:05.

Źródło: Polsat

SPRAWDŹ: Taniec z Gwiazdami 12. Półfinał: Znamy pary, które zawalczą o Kryształową Kulę [ZAPIS RELACJI]

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak

Przypominamy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny!

Relacja na żywo pod galerią: Taniec z Gwiazdami 12. Finał

22:02 Decyzją widzów dwunastą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali Piotr i Hanna!

21:58 Zanim poznaliśmy wyniki, na scenie zaśpiewała ostatnia gwiazda tego wieczoru - Doda.

21:36 Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny zaśpiewali jeden z piękniejszych utworów Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłeś już". Na scenie pojawiły się wszystkie pary dwunastej edycji programu! Wykonali symbolicznego walca wiedeńskiego.

21:29 Piotr i Hanna zatańczyli swój ostatni taniec! - W amatorze widzę tancerza i to szczyt mojego zadowolenia - stwierdził Michał Malitowski.

21:22 Ten występ wzruszył wszystkich - Kajrę, Maseraka, Sławomira siedzącego na widowni.

21:14 Czas na, zdaniem Ibisza, najbardziej wyczekiwany moment odcinka - freestyle! Zanim jednak występy, okazało się, że Kajra i Rafał mają za sobą bolesny upadek! Podczas prób niefortunnie upadli. To nie powstrzymało ich przed wyciśnięciem z tego występu wszystkie, co mogli.

21:10 Kolejną gwiazdą, która uświetniła dzisiejszy wieczór, był Michał Szpak. Artysta wystąpił w ogromnej pelerynie, która zakrywała całą scenę!

21:05 - Nie ma szans, żeby jakakolwiek inna cha-cha mi się spodobała. Każdy tancerz po tobie, jeśli jakikolwiek się pojawi, to będę dawała -3 - podsumowała występ Piotra Mroza Iwona Pavlović. Krzysztof Ibisz przypomniał, że niedługo na antenie Telewizji Polsat pojawią się nieemitowane wcześniej odcinki kultowego serialu "Świat według Kiepskich". - Mam nadzieję, że nie wyglądam tu jak bohater serialu - zażartował Andrzej Grabowski.

20:52 W drugiej części odcinka pary wykonają układy, w których poszło im najgorzej. Kajra i Maserak zatańczyli tango z odcinka z utworami Abby. Jurorzy jednoznacznie stwierdzili, że tym razem było rewelacyjnie!

20:32 Gdyby teraz ogłoszono zwycięzce, byliby to Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Tymczasem na scenie Alicja Majewska i jej wielki hit "Odkryjemy miłość nieznaną".

20:27 Druga para zatańczyła taniec współczesny. - Na wojnie wygrywa ten, który popełnia najmniej błędów - stwierdził Pavlović. Za ten występ otrzymali 37 punktów.

20:23 Prowadząca Izabela Janachowska zapytała Sławomira, czy da radę wziąć swoją żonę na ręce i zabrać ją do domu, czyli tam, gdzie jest jej miejsce. - Żeby odpoczęła - dodała uśmiechnięta.

20:19 Występ uświetnił zespół Kombi, który wykonał utwór "Słodkiego miłego życia". Za pierwszy taniec para otrzymała aż 37 punktów.

20:16 Jako pierwsi tego wieczoru zatańczyli Kajra oraz Rafał Maserak. Zanim jednak wyszli na parkiet, pokazano zakulisowy materiał. W nim Kajra zdradza, że mocno schudły jej piersi! - No widać, że ten Sławomir (którego miała na koszulce - przyp. aut.) taki mniej napięty - zaśmiał się Maserak.

20:11 Rafał Maserak występuje w show od samego początku! To jego 23. edycja. Prowadzący wypomnieli mu, że tylko raz udało mu się wygrać. Tancerz był w finale "Tańca z Gwiazdami" aż 7 razy!

20:05 Fantastyczne tango w wykonaniu tancerzy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Sonda
Kto wygra Kryształową Kulę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE