Taniec z gwiazdami 13, odc 9. Kasia Pakosińska ODPADŁA, ale i tak NAPIJE SIĘ z Gąsowskim - ZDJĘCIA!

2011-10-31 8:10

Kolejna para pożegnała się z parkietem. Tym razem padło na Katarzynę Pakosińską i Stefano Terrazzino - ich pasodoble nie przekonało telewidzów. Zagrożony był Michał Szpak i Paulina Biernat, para mimo marnych 13 punktów, utrzymała się w show.

>>> Przeczytaj ZAPIS RELACJI NA ŻYWO z 9. odcinka Tańca z gwiazdami 13

Kasia Pakosińska w kulisach "Tańca z gwiazdami" podziękowała za udział w programie. Przyznała, że będzie jej bardzo brakować tańca. Zażartowała, że być może na zakończenie w finałowym odcinku, zatańczy całkiem nowy taniec, ale gdy będzie musiała wybrać z zatańczonych dotąd choreografii, wybierze tango.

Kabaretowa aktorka powiedziała Gąsowskiemu, że Stefano Terrazzino potrafi zauroczyć - czyżby coś było na rzeczy?

Choć Pakosińska odpadła, dobry humor jej nie opuścił. Gdy Gąsowski ją żegnał, to rzuciła do niego szybko, że nic się nie stało i mimo wszystko i tak się razem napiją. Na te słowa prowadzący bardzo się spłoszył: - Chyba wody, albo mleka - szybko odparł do mikrofonu zaskoczony.

Najlepszy w odcinku okazał się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. Para otrzymała najwyższą notę od jurorów i dostała 36 punktów. Telewidzowie również tak zdecydowali.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE