Taniec z Gwiazdami - FINAŁ

i

Autor: Instagram @tanieczgwiazdami "Taniec z Gwiazdami" - FINAŁ

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ: Chłopak wsparł Wieniawę. Stefano OCIERA SIĘ o aktorkę [RELACJA NA ŻYWO]

2020-10-23 22:12

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ. Przed nami ostatni odcinek najsłynniejszego tanecznego show Polsatu! "Taniec z Gwiazdami" po wielu przebojach i atakach koronawirusa wreszcie doczekał się finału. Wystąpią w nim Julia Wieniawa oraz Edyta Zając. Która z pań zdobędzie Kryształową Kulę?

Już dziś wieczorem poznamy zwyciężczynię 11. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Do walki o Kryształową Kulę stanie Edyta Zając u boku Michała Bartkiewicza oraz Julia Wieniawa z partnerem Stefano Terrazzino. Walka będzie zacięta, a poziom ogromnie wysoki. Obydwie panie od początku miały jedne z najlepszych wyników jury. Ponadto, jeszcze nigdy nie były zagrożone. To będzie wieczór pełen emocji. Zobaczcie, jak Wieniawa i Zając trenowały przed wielkim dniem! Wideo poniżej.

"Taniec z Gwiazdami" - wielki FINAŁ już dziś na Polsacie. Śledź naszą relację na żywo. Zaczynamy!

Zaczynamy relację na żywo z finału "Tańca z Gwiazdami".

20:10

Rozpoczyna się "Taniec z Gwiazdami" - finał! Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna prowadzą luksusowe auto streszczając trudne zmagania show.

20:15

Viki Gabor i Kayah otwierają parkiet!

20:18

Edyta Zając i Julia Wieniawa wraz z partnerami pojawiają się na parkiecie programu. Duety zatańczyły razem przybijając ze sobą piątki i kibicując sobie wzajemnie. Prowadzący nawiązali ukradkiem do wydarzeń w sejmie? Sykut Jeżyna zasugerowała, że dzisiejszy odcinek powinien nosić podtytuł "Siła kobiet".

20:20

Michał Malitowski, Wieniawa i Terrazzino zaprezentują pierwszą choreografię! Juror tańczył na próbach z młodą gwiazdą. Teraz będzie musiała dać z siebie wszystko. Na pierwszy ogień jive.

20:24

- Genialne rozpoczęcie finałowej rundy! Pomysł, wykonanie jest absolutnie genialne. Masz Julio taką władzę nad swoim ciałem! - zachwycała się Iwona Pavlovic. Również Grabowski zwrócił uwagę na ciało aktorki, był zachwycony kontrolą. Malitowski z kolei zaapelował: - Bądźmy razem w imię godności i wolności! - mówił juror. Wieniawa nie pozostała obojętna: - Siła jest kobietą! 

20:28

Ocena jurorów po pierwszym tańcu dla Julki to 29 punktów.

20:30

Iwona Pavlovic stworzyła choreografię dla Edyty Zając: - To jest po prostu bardzo dobra, mądra dziewczyna - mówiła jurorka. Zając i Bartkiewicz zatańcza tango.

20:35

Malitowski znów nawiązał do polityki oraz pandemii. Porównał taniec Zając do... czerwonej strefy! Tablice w górę! Zając po pierwszym tańcu zdobyła 30 punktów!

20:40

Pierwsza runda za nami! Uczestnicy łączą się z Agnieszką Kaczorowską, która zachwyca się paniami. Dłuższą chwilę poświęciła Wieniawie, którą skomplementowała za zupełnie inne wydanie jive'a. Widzowie również doceniają Julię. Wyniki cząstkowe to 53% do 47%.

20:55

Powrót po przerwie. Teraz pora na taneczny freestyle oraz ostateczne starcie w wybranym stylu tanecznym! Nikodem Rozbicki nagrał wiadomość dla Wieniawy! Dodał jej otuchy i zapewnił, że dla niego wygrała już TzG. Przypomnijmy, że Wieniawa i Rozbicki mieli swoje pięć minut. Całowali się na zatłoczonej imprezie!

21:00

Pora na freestyle Julii i Stefano. Jurorzy są zachwyceni. Nawet obcas, który zaczepił się za suknię Julii nie przeszkodził jej w dalszym tańcu! - Brak słów! Te zwolnienia i przyspieszenia - zachwalała Pavlovic. Słowa jury przekuły się na oceny: 30 punktów za drugi taniec!

21:06

Teraz pora na Edytę Zając. Już za chwilę pokażą freestyle, ale najpierw... wsparcie od brata! Życzył jej wszystkiego co najlepsze i oznajmił, że w lodówce już chłodzi się szmpan!

21:09

- Michał jest moją melodią. Zyskałam wspaniałego przyjaciela - mówi o swoim partnerze modelka. Zaznaczyła, że już zawsze będzie częścią jej życia. Czy połączy ich coś więcej? Bartkiewicz przyznał, że Edyta jest chyba gotowa na miłość!

21:13

- Absolutnie wyjątkowe show - oceniła Pavlovic. Inni jurorzy też docenili ich show. Zając i Bartkiewicz zdobyli 29 punktów.

21:20

Uczestnicy, którzy odpadli z show wspominają swój udział w "Tańcu z Gwiazdami".

21:21

Wieniawa zachwyca się filmem "Dirty Dancing", to właśnie choreografię z tej kultowej produkcji zaprezentuje! Będzie to jednak cha-cha-cha. To był ich ostatni występ na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Był naprawdę zmysłowy: - Odpięłam wrotki - oznajmiła aktorka. Stefano ocierał się o dziewczynę, wyszło całkiem nieźle! Malitowski skomentował: - Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas.

21:30

Oceny jury: 30 punktów!

21:31

Edyta zając zatańczy walca wiedeńskiego. To jej ulubiony, a jednocześnie ostatni taniec.

21:35

- Dajecie naprawdę tyle radości jak was się ogląda - mówi Grabowski. Pavlovic uznała, że modelka jest właściwą osobą we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Zając połączyła się z babcią i rodzicami: - Kocham Cię wnusiu! - krzyczała. Z pozdrowieniami dla całej rodziny Zając zdobyła 30 punktów!

21:42

Już za chwilę dowiemy się, kto zdobędzie Kryształową Kulę. Na ten moment, więcej głosów zdobyła Edyta Zając. Czy tak zostanie? Na panelu końcowym na moment przed reklamami, Julia Wieniawa zaprezentowała się z symbolem strajku kobiet! Czerwony piorun miała namalowany na zewnętrznej części dłoni. Aktorka wspiera tym kobiety walczące o swoje prawa, oraz protestujące przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

21:58

Trzy minuty głosowania. Za chwilę poznamy wyniki. Tymczasem na scenie pojawiła się Sylwia Grzeszczak.

22:05

Mamy wynik! 11. edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrywa Edyta Zając i Michał Bartkiewicz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE