Taniec z Gwiazdami. Margaret wystąpi w półfinale

2016-10-28 11:55

Taniec z Gwiazdami zmierza ku końcowi. Dziś zoabczymy przedostatni odcinek wielkiego show Polsatu. W półfinale zatańczą 3 pary. O wejście do wielkiego finału walczyć będą Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment, Olga Kalicka i Rafał Maseraka oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz.

Na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pozostały już tylko trzy pary. W półfinale walce o Kryształową Kulę i pieniądze zobaczymy Misheel Jargalsaikhan i Jana Klimenta, Olgę Kalicką i Rafała Maseraka oraz Roberta Wabicha i Hannę Żudziewicz.

W piątek po dwóch tańcach trzech par, jedna z nich dowie się, że znalazła się w finale, a pozostałe dwie pary zatańczą jeszcze jeden taniec w tzw. „dance off”. Nie zabraknie też występów specjalnych. Zmysłową rumbę zaprezentują Jan Kliment i jego żona Lenka. Będzie też występ Margaret. Wokalistka zaśpiewa swój najnowszy hit „Cool me down”.

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL o godzinie 20:00.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Margaret wygrała EUROWIZJĘ ("drugiej szansy")!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE