"Taniec z gwiazdami". Wyeliminowany Aleks Mackiewicz oddaje swoje honorarium za udział w show Polsatu

2024-04-15 9:29

Gdy podano, że z rywalizacji o Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami" odpada Aleksander Mackiewicz, w studiu Polsatu dało się słyszeć buczenie. Podobna fala dezaprobaty przetoczyła się przez sieć. Odpadnięcie Mackiewicza było szokiem, bo przy całej sympatii dla Dagmary Kaźmierskiej, która w programie została, ich umiejętności taneczne są nieporównywalne. Gdy pierwsze emocje opadły, aktor zabrał głos i zdradził, na co przeznaczy honorarium z show Polsatu.

Widzowie Polsatu już dawno nie byli tak oburzeni, jak po ogłoszeniu tego werdyktu w TZG

Aktor Aleksander Mackiewicz i partnerująca mu tancerka Izabela Skierska przeszli przez "Taniec z gwiazdami" w znakomitym stylu. Para od początku budziła duże zainteresowanie widzów, gdyż aktor okazał się wyjątkowo uzdolniony tanecznie. Po pierwszych odcinkach padały nawet podejrzenia, że ma on większe doświadczenie w tańcu, niż mówiło się głośno. Sprawa szybko została wyjaśniona, a Mackiewicz z odcinka na odcinek pokazywał skalę swojego talentu. Aż do niedzieli, 7 kwietnia, kiedy to pretendent do tytułu faworyta nagle odpadł z programu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wejście do kolejnego odcinka przegrał z parą Kaźmierska-Hakiel, a nie da się ukryć, że królowa życia na parkiecie radzi sobie delikatnie mówiąc średnio. Sprawa była szeroko komentowana, nawet niektórzy uczestnicy zabrali głos. Maciej Musiał nie gryzł się w język

Skandal po decyzji widzów w "Tańcu z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska oberwała nawet od dawnej przyjaciółki!

Aleksander Mackiewicz oddaje honorarium "Tańca z gwiazdami"

W sieci się zagotowało. Widzowie są zbulwersowani takim rozwojem sytuacji. Aleks i Izabela w ostatnim odcinku zatańczyli znakomitą sambę. Zachwycili publiczność i jurorów, od których uzyskali bardzo wysoką notę - 38 punktów. Przegrali więc w znakomitym stylu. Swoją porażkę komentowali raczej oględnie, choć dało się zauważyć rozczarowanie. Aleksander Mackiewicz zdecydował się także oddać honorarium za ten odcinek na cel charytatywny. Chce w ten sposób pomóc uzdolnionej młodzieży. - Nie mówiłem tego przed programem, bo nie chciałem w jakikolwiek sposób wpływać na nasze losy i głosowanie, ale wynagrodzenie z ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" chcę przeznaczyć na utalentowane dzieci, które potrzebują pomocy i są po prostu biedne. Więc pojadę do miejskiego środka wychowawczego i tam zrobię im prezenty. Chcę zrobić coś fajnego - wyjaśnił w rozmowie z Radiem ZET.

Zobacz w galerii zdjęcia ze wszystkich występów Aleksandra Mackiewicza w "Tańcu z gwiazdami"

Taniec z Gwiazdam - Aleksy Mackiewicz o aferze

Quiz. Legendy "Tańca z gwiazdami". Maserak, Terazzino, Herbuś i inni. Dopasuj zdjęcie do postaci

Pytanie 1 z 15
Kto to jest?
Rafał Maserak
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki