„Te napisy są okropne. Ale PiS bardziej”. Odpowiedź Laury Breszki na oburzenie Idy Nowakowskiej.

2022-01-22 16:11
Laura Breszka, Ida Nowakowska
Autor: AKPA(2)

Ida Nowakowska w swoich mediach społecznościowych przeżywała zdewastowanie fasad jednego z warszawskich kościołów. Na jej reakcję odpowiedziała między innymi Laura Breszka. Celebrytka mówi: „Te napisy są okropne. Ale PiS bardziej”.

Ida Nowakowska znana jest nie tylko jako tancerka i prezenterka TVP, lecz również jako zagorzała katoliczka. W społeczeństwie polskim dobrze znane są mniejsze lub większe afery, wywoływane przez słowa, czy też reakcje celebrytki. W ostatnim czasie publicznie odniosła się ona do popisanych ścian zewnętrznych, jednej z warszawskich świątyń.

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska rozpacza nad zdewastowanym kościołem! MIAŻDŻĄCA reakcja internautów!

Na swoich Instagramie Ida oburzyła się, że ktoś na fasadzie kościoła umieścił napisy o treści „PiS won”. Zamieściła ona wideo, na którym przedstawia napisy oraz swoją reakcje na takie akty.

Jeden z najpiękniejszych kościołów w Warszawie został sprofanowany. Piękna i mądra odpowiedź na ten czyn zrobiła na mnie wrażenie – stwierdziła pod nowym postem.

W opisie zacytowała ona słowa z Biblii o miłowaniu nieprzyjaciół oraz zacytowała słowa Jana Pawła II.

Do wpisu gwiazdy odniosła się m.in. Laura Breszka. W swoim komentarzu próbowała ona przybliżyć Nowakowskiej nieco odmienną perspektywę.

Idusiu, te napisy są okropne. Ale PiS bardziej... Może sprostuję… Ci, którzy w naszym kraju najgłośniej mówią o braku wiary, czynią największe zło i nie są wg mnie reprezentantami Boga tylko szatana. Wiara jest walutą niestety – napisała Breszka.

Sonda
Czy zgadzasz się z opinią Idy Nowakowskiej?
Poranne Wyjce - Polski Ład
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE