Telekamery 2020: kreacje gwiazd. Doda kusi biodrem, Wieniawa postawiła na klasykę

2020-02-03 20:33
Telekamery 2020: kreacje gwiazd
Autor: Akpa Telekamery 2020: kreacje gwiazd

Gala rozdania nagród Telekamery 2020 przyciąga wiele sław. Kto najbardziej błyszczał na czerwonym dywanie? Która kreacja była najpiękniejsza? Uwagę zwracała Doda, odważnie odsłaniając biodro, a także Julia Wieniawa w pięknej, klasycznej sukience. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Tegoroczna gala rozdania nagród Telekamery 2020 odbyła się po raz 23. Na imprezie w Teatrze Polskim w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd. Osobowości znane ze szklanego ekranu i estrady wyglądały OSZAŁAMIAJĄCO. Kto skradł show i wyglądał najlepiej? Wybór jest bardzo trudny. Na błyszczące kreacje postawiły: Paulina Sykut-Jeżyna, Doda, Dominika Skoczylas i Cleo. W bardzo klasycznej i stylowej sukience zaprezentowała się Julia Wieniawa. Norbi i Rafał Brzozowski pokazali się na gali Telekamery 2020 ze swoimi życiowymi partnerkami. Co ciekawe, pierwszy raz na czerwonym dywanie ciążowe brzuszki pokazały Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Katarzyna Glinka. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE