Terentiew MIAŻDŻY Wiśniewskiego! "Nie rozumiem kobiet, które za niego WYCHODZĄ"

2022-05-19 15:20
Nina Terentiew ostro o Michale Wiśniewskim!
Autor: AKPA Nina Terentiew ostro o Michale Wiśniewskim!

Od dawna w kuluarach mówi się, że Nina Terentiew (76 l.) ma ogromną słabość do Michała Wiśniewskiego (49 l.), dlatego tak chętnie obsadza go przy projektach telewizji Polsat. Tym bardziej dziwi więc jej mocna wypowiedź w sprawie kolejnego ślubu lidera "Ich Troje". Szefowa Polsatu nie szczędziła ostrych słów i wyraziła nadzieje, że Michał Wiśniewski w końcu wydorośleje. Zobaczcie, co jeszcze powiedziała!

Michał Wiśniewski kolejny raz zagości na scenie podczas Sopot SuperHit Festiwal. Przy okazji konferencji poprzedzającej to wydarzenie dyrektor programowa Polsatu zmierzyła się z pytaniami o życie prywatne lidera "Ich Troje". Płomiennowłosy artysta ogłosił niedawno, że właśnie planuje już ósmy w swojej karierze ślub. I choć Nina Terentiew przyjaźni się z Michałem, to szczerze - aż do bólu - przyznała, co myśli o jego stylu życia. Odniosła się też do kobiet, które straciły dla niego głowę.

- Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to niestety udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie jak idzie wyznała w rozmowie z Faktem.

Znacznie lepiej ocenia Wiśniewskiego w roli ojca.

- Na szczęście on jest absolutnie najlepszym ojcem. Naprawdę kocha wszystkie swoje dzieci i jest skłonny zrobić dla nich zrobić wszystko. Bardzo go za to cenię – powiedziała tabloidowi.

Spodziewaliście się po niej aż takiej szczerości?

Sonda
Którą żonę Michała Wiśniewskiego lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE