Teresa Lipowska odejdzie z M jak miłość?

i

Autor: Akpa Teresa Lipowska odejdzie z M jak miłość?

Trudno powstrzymać łzy

Teresa Lipowska przeżyła z pierwszym mężem prawdziwe piekło! Notorycznie ją zdradzał. Zażądała rozwodu, później stało się najgorsze

2023-07-10 20:25

Teresa Lipowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Wielką popularność zapewniła jej rola Barbary Mostowiak w serialu "M jak Miłość". Choć na co dzień aktorkę możemy widzieć uśmiechnięta i zawsze radosną, to nie zawsze jej życie było usłane różami. Pierwszy mąż zgotował jej prawdziwe piekło!

Teresa Lipowska jako aktorka debiutowała już w dziecięcych latach, jako 13-latka zagrała w filmie "Pierwszy start". Wielką popularność zyskała jednak w dojrzałym wieku, wszystko za sprawą roli w serialu "M jak Miłość". Ponadto, mogliśmy podziwiać ją w takich produkcjach jak: "Tato", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "Rzeczpospolita Babska". Choć życie zawodowe było pełne sukcesów, tak w życiu prywatnym aktorki nie brakowało ciężkich momentów. Poznajcie szczegóły!

Dramat Teresy Lipowskiej. Pierwszy mąż wyrzucił ją z domu

Teresa Lipowska pierwszego męża, Aleksandra Lipowskiego (do dziś posługuje się jego nazwiskiem) poznała jeszcze w zkole teatralnej. Połączyło ich gorące uczucie.

- Zakochałam się w nim na zabój. Kiedy byłam na ostatnim roku, postanowiliśmy się pobrać - mówiła w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Piękne chwile za jakiś czas zamieniły się w prawdziwy dramat. Po wprowadzeniu się do domu, musiała liczyć się z krytyką teściowej. Wyprowadzka do własnego lokum tylko pogorszyła ich los. Mąż zaczął ją bowiem wielokrotnie zdradzać, kiedy zażądała rozwodu wyrzucił ją na bruk.

- Stwierdził, że musimy się wyprowadzić i oddać mieszkanie. Ja się wyprowadziłam, a on tam został... Czyli tym sposobem wyrzucił mnie z mieszkania - wyznała

Zobacz poniższą galerię: Teresa Lipowska cierpi w samotności  

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"