The Voice of Poland: Gwiazda Eurowizji prezentuje swój wielki przebój. Znamy półfinalistów

2020-11-21 23:49
The Voice of Poland
Autor: Screenshot Facebook The Voice of Poland TVP

Za nami kolejny odcinek muzycznego show stacji TVP2. Z jakimi utworami zmierzyli się uczestnicy? Kto uzyskał najwięcej punktów i przeszedł do następnego etapu? A komu pójdzie najgorzej? Poza emocjami związanymi z głównym konkursem, na widzów czekało wiele niespodzianek. Alicja Tracz pokazała, co potrafi! Zaprezentowała hit, z którym wystąpi na Eurowizji!

Do finału pozostało już niewiele czasu. Każde potknięcie uczestników mogło ich kosztować udział w dalszej części "The Voice of Poland". A konkurencja była zacięta. Dp finału przechodzą po dwie osoby z każdej drużyny. Warto przypomnieć, że w programie nie ma już głosowania SMSowego, a o tym, kto dostanie się dalej decyduje jury. Producenci programu "The Voice of Poland" zapowiedzieli, że mają dla widzów niejedną niespodziankę. W ostatnim odcinku gościem specjalnym była Justyna Steczkowska, która zasiadała w fotelu jury w poprzednich edycjach. Dzisiaj program odwiedziła Ania Dąbrowska! Jej występ rozpalił scenę! Jednak to nie koniec gwiazd, które uświetniły program.

Zobacz też: Piękna wnuczka Grażyny Szapołowskiej robi karierę. Jest na okładce ze sławną babcią

Występ Alicji Tracz był pięknym wstępem do odbywającej się w najbliższym czasie Eurowizji Junior. Dziewczynka pokazała, na co ją stać - wykonała piosenkę, którą będzie reprezentowała Polskę na muzycznej arenie międzynarodowej.

Emocjom ulegali nie tylko uczestnicy, ale także jurorzy. Edyta Górniak zachwycała się swoim talentem do wyławiania perełek muzycznych. Natomiast Urszula Dudziak rzucała nietypowymi propozycjami! Rzucała pikantnymi komplementami - jeden z uczestników był na tyle seksowny, że wprowadził jurorkę w radosny nastrój!

Zobacz też: Steczkowska w koronie przyćmiła wokalistów The Voice. Górniak zazdrości

Gwiazdą wieczoru okazał się Michael Patrick Kelly. Artysta wystąpił w programie pomimo pandemii. Gwiazda lat 90. zaśpiewała swój największych hit, lubiony przez Polaków - „Beautiful Madness”. Artysta otrzymał w programie nawet platynową płytę! Został doceniony przez polskich fanów.

Zobacz: Dramat fanek Musiała i Zdrójkowskiego. Nie pojawią się w finale "The Voice of Poland". Szczegóły zniknięcia

Znamy uczestników, którym udało się zdobyć serce jury. Z zespołu Uli Dudziak odpadła Anna Malek, pozostali Martyna Zygadło oraz Jędrzej Skiba. Ekipa Edyty Górniak uszczupliła się o Ignacego Błażejewskiego. U Michała Szpaka w dalszych odcinkach zabraknie Mateusza Psonka, zobaczymy zatem Mikołaj Macioszczyk i Krystian Ochman. Tomson i Baron przygotują piosenki z Natalią Szczypułą i Adamem Kalinowskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE