Nowy juror w The Voice of Poland

i

Autor: instagram/East News Nowy juror w "The Voice of Poland"

Wielkie zaskoczenie!

The Voice of Poland. Znamy nowego jurora 13. edycji. To ona zastąpi Sylwię Grzeszczak! Tylko u nas

2022-08-05 15:15

Od miesięcy plotkuje się, jakie gwiazdy zobaczymy w fotelach trenerskich 13. edycji show "The Voice of Poland". Swój udział w programie potwierdziła Justyna Steczkowska (50 l.), a Edyta Górniak (49 l.) zrezygnowała z jej powodu. Typowano, że nowymi jurorami mogą być Tatiana Okupnik i Piotr Kupicha. Jak jednak ustaliliśmy w programie zobaczymy młodą wokalistkę, której nikt się nie spodziewał. Sprawdźcie, o kim mowa!

Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”. Do składu trenerów dołącza nowa gwiazda, która zadebiutuje w roli trenerki. Zastąpi ona Sylwię Grzeszczak (33 l.). Nowa trenerka zasiądzie w fotelu obok Justyny Steczkowskiej (50 l.), Tomsona (39 l.) i Barona (39 l.) oraz Marka Piekarczyka (71 l.).

13. edycja "The Voice of Poland". Kim jest nowa jurorka?

Jak dowiedział się „Super Express”, nową osobą w składzie trenerskim "The Voice of Poland" będzie Lanberry (35 l.), która pisze wielkie hity nie tylko dla siebie, lecz także dla innych artystów. Stworzyła m.in. przeboje „Superhero” Viki Gabor (15 l.) czy „Anyone I want to be” Roksany Węgiel (17 l.), z którymi dziewczyny wygrały konkurs Eurowizji dla dzieci.

Lanberry ma dopiero 35 lat. Pochodzi z Mazowsza. Jest znana z hitów takich jak: „Plan awaryjny”, „Ostatni most” i „Piątek”. Co ciekawe, Lanberry wzięła udział w 3. edycji "The Voice of Poland" jako uczestniczka. Nie przeszła jednak nawet pierwszego etapu. Maria Sadowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk, którzy zasiadali wtedy w jury, bili się w pierś, że nie odwrócili się, by młodziutka Lanberry dołączyła do ich drużyny.

13. edycja "The Voice of Poland". Kiedy start?

Jak Lanberry spisze się jako trenerka programu, przekonamy się już we wrześniu na antenie TVP2.

Nowy juror w The Voice of Poland

i

Autor: instagram Nowy juror w "The Voice of Poland"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE