Mira robi furorę na Instagramie

To influencerka z Paryża? Nie, to mama Marcina Tyszki!

2023-01-03 17:25

Marcin Tyszka (47 l.) wypromował dzięki swojej karierze w show-biznesie nie tylko wiele modelek czy influencerek, ale i mamę! Maria Tyszka ma 83 lata, jednak przeglądając jej instgaramowy profil, śmiało można stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał! Spójrzcie na te stylizacje!

Często zdarza się, że za sprawą dzieci popularność zyskują również ich rodzice. Takich przypadków jest mnóstwo, a jednym z nich są Marcin Tyszka i jego mama. Juror "Top Model" jest dziś jednym z najpopularniejszych fotografów na świecie, a na koncie ma niezliczone współprace z zagranicznymi sławami. Nic więc dziwnego, że media zaczęły się interesować jego życiem prywatnym. Właśnie w ten sposób głośno zrobiło się o Mirze Tyszce, którą spokojnie można nazwać influencerką.

To influencerka z Paryża? Nie, to mama Marcina Tyszki! Mira

Mira Tyszka zgromadziła na Instagramie pokaźną liczbę obserwatorów w liczbie 16,5 tys. Użytkownicy tej aplikacji doceniają kobietę nie tylko za zdjęcia czy nagrania, jakie publikuje, ale przede wszystkim za energię, jaką emanuje. Wiele osób jest w szoku, że mama Marcina Tyszki ma za sobą 83 wiosny, ponieważ nie wygląda na swój wiek, a przede wszystkim nie zachowuje się jak typowa seniorka.

Po publikowanych na Instagramie zdjęciach widać, że uwielbia podróżować, spędzać czas z bliskimi i bawić się modą. Jej stylizacje stanowią inspirację dla wielu obserwatorek.

- Pani zawsze jest taka elegancka! Pięknie się pani prezentuje w tym kombinezonie.

- Nieustająco promienna, podziwiam!

Jak myślicie, skąd Mira Tyszka czerpie tyle pozytywnej energii i chęci do życia?

Sonda
Czy Facebook, Instagram i Whatsapp powinny być płatne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany