To Kossakowski wybrał Kurdej-Szatan na swoją partnerkę! Jest nią zachwycony

i

Autor: akpa To Kossakowski wybrał Kurdej-Szatan na swoją partnerkę! Jest nią zachwycony

To Kossakowski wybrał Kurdej-Szatan na swoją partnerkę! Jest nią zachwycony: "To było najlepsze, co mogło się zdarzyć"

2022-02-16 10:41

Ostatnio głośno jest o tej celebryckiej parze. Basia Kurdej-Szatan (37 l.) i Przemek Kossakowski (51 l.) wspólnie prowadzą nowe reality show "Projekt Cupid". Obydwoje są sobą zachwyceni i wciąż mówią sobie czułe słówka. Teraz podróżnik ujawnił, że to on wybrał blondynkę z reklamy sieci komórkowej na swoją partnerkę.

"Projekt Cupid" rozbudza emocje widzów. Temat jest ciekawy, bo dotyczy namiętności wśród osób niepełnosprawnych. Nikogo nie zdziwiło, że jednym z prowadzących został Przemek Kossakowski - wszak ma spore doświadczenie w relacjach z osobami z zespołem Downa. Jego program "Down the road" spotkał się z ogromną sympatią widzów. Producenci nowego show TTV, chcieli jednak, aby podróżnik miał współprowadzącą. Została nią Basia Kurdej-Szatan. Teraz okazuje się, że to Przemek, spośród wielu kandydatek, wybrał aktorkę na swoją partnerkę. Nie miał wątpliwości, że to właśnie ona powinna mu towarzyszyć na planie.

Gołym okiem widać, że Basia i Przemka znaleźli wspólny język. Są sobą zachwyceni i wciąż publicznie mówią same cudowne rzeczy na swój temat. Choć aktorka po emisji pierwszego odcinka show nie skradła serc widzów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki, to Kossakowski uległ jej urokowi Kurdej-Szatan już na castingu do programu.

Galeria poniżej: Przemek Kossakowski pogrążony przez kobietę

- A co do tego, że nas połączono, wiadomo było, że ten program potrzebuje i mężczyzny i kobiety. Basia przeszła regularny cykl zdjęć próbnych - tłumaczy podróżnik w rozmowie z "Wprost" i dodaje: - Byłem na wszystkich, bo partnerowałem też innym kandydatkom i na pewnym etapie szefowa, Lidka Kazen, zapytała mnie o rekomendacje. Bez wahania wskazałem Basię. I to było najlepsze, co mogło się zdarzyć. Basia ma empatię, a z drugiej strony sytuację trudną potrafi rozmasować swoim urokiem i luzem. Poza tym nigdy nie przyłapałem jej na infantylizacji osób z niepełnosprawnościami, co niestety zdarza się bardzo często.

Sonda
Basia Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski pasują do siebie?
Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE