Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Gwiazdy z rodzinami

Tomasz Kammel pokazał brata. Jest od niego młodszy o 26 lat! Nie uwierzysz, co o nim mówi

2023-08-13 15:44

Tomasz Kammel niezwykle rzadko pokazuje swoje życie prywatne w internecie. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i na Instagramie pokazał swoje brata. Mało osób wie, że Fryderyk jest młodszy od znanego brata o 26 lat i na co dzień mieszka w Niemczech.

Tomasz Kammel pokazał brata! 

Tomasz Kammel nie należy do gwiazd, które w mediach społecznościowych relacjonują każdą chwilę swojego życia. Dziennikarz chroni swoją prywatność. Tym razem uchylił rąbka tajemnicy i w serii pytania i odpowiedzi na Instagramie pokazał swojego młodszego brata. Jeden z fanów Kammela zapytał, czy jego brat mówi po polsku? - Mówi, bez akcentu, ale czasem używa śmiesznych słów. Jego polski poprawia mi humor - odpisał gwiazdor publikując przy tym zdjęcie swojego młodszego brata. 

Mało osób wie, że Tomasz Kammel ma młodszego brata. Mężczyzn dzieli bardzo duża różnica wieku - Fryderyk jest młodszy od Tomasza aż o 26 lat. Urodził się w 1997 roku i obecnie sam ma 26 lat. Fryderyk na co dzień mieszka w Niemczech i jest przyrodnim bratem Kammela. Mężczyzna jest programistą i geodetą, a jego hobby to grafika. Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy Tomasz Kammel pokazał w mediach społecznościowych swojego młodszego brata. Wcześniej zrobił to w 2022 roku, gdy opublikował zdjęcie z Fryderykiem oraz ich ojcem. 

Sprawdź także: Gwiazdor "Na dobre i na złe" nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie". Zastąpi Łukasza Nowickiego. Zaskakujący wybór!

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany