Tomasz Kammel

i

Autor: Akpa/instagram Tomasz Kammel

Ups

Tomasz Kammel zrobił z siebie pośmiewisko na basenie?! Jego partnerka pyta o majtki!

2023-08-17 15:51

Tomasz Kammel zaskoczył swoim wyzwaniem. 52-letni gwiazdor TVP po kilkudziesięciu latach przerwy postanowił wziąć się za pływanie. Prezenter zdecydowanie nie jest mistrzem w tej dyscyplinie sportu. Na naukę jednak nigdy nie jest za późno. Czy Tomasz Kammel zrobił z siebie pośmiewisko na basenie? Dziennikarz TVP był samokrytyczny. Oliwy do ognia dolewa jego partnerka z programu "Pytanie na śniadanie" Izabella Krzan, która pyta go o majtki!

Tomasz Kammel powrócił na basen. Prezenter TVP ma ambitny cel

Tomasz Kammel nie samą pracą żyje. Prezenter znany jest z tego, że dba o formę i kondycję. Teraz postanowił rozszerzyć swoje treningi o aktywność na pływalni. Przerwę od basenu miał wyjątkowo długą. - Po ponad 30 latach niechęci do wody i pływania, postanowiłem wrócić na basen. Ale moczenie się bez celu mogłoby mnie zniechęcić, wiec cel się pojawił. Pod koniec września chcę być w stanie przepłynąć kilometr crawlem. Myślicie, że dam radę? A jak u Was z pływaniem? Lubicie basen? - napisał na Instagramie Tomasz Kammel, który niedawno pokazał w sieci urocze zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. Kilka dni temu dziennikarz TVP zaprezentował z kolei zdjęcie swojego mieszkającego w Niemczech i młodszego od 26 lat brata. Teraz Tomasz Kammel będzie miał pewnie mniej czasu na wspominki i prezentowanie rodzinnych fotek, bo ambitny cel sportowy sam się nie zrobi.

Tomasz Kammel zapytany o majtki przez Izabellę Krzan

Sam prezenter TVP zdaje sobie sprawę za swoich braków. Tomasz Kammel podziękował swojej instruktorce. - Co się pośmiałaś to Twoje - dodał wymownie. Mamy nadzieję, że dziennikarz przesadza i na basenie nie był pośmiewiskiem. Krępujące pytanie za to zadała mu jego partnerka z "Pytania na śniadanie". Izabella Krzan zainteresowała się bowiem... majtkami Tomasza Kammela. - Najważniejsze pytanie - slipy czy bokserki? - napisała prezenterka TVP.  Nie wiemy, co na to sam zainteresowany. Wiemy natomiast, że pytanie Izabelli Krzan rozpaliło zmysły niektórych pań... - Boże, mam bujna wyobraźnie - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. 

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się Tomasz Kammel

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany