Przykre doniesienia o stanie zdrowia Tomasza Stockingera. Niedawno walczył o życie, a teraz jeszcze to...

2021-12-05 12:10
Tomasz Stockinger walczy o zdrowie
Autor: AKPA Tomasz Stockinger walczy o zdrowie

Tomasz Stockinger niebawem skończy 67 lat i coraz częściej mierzy się z problemami zdrowotnymi. W ubiegłym roku aktor przeszedł poważną i skomplikowaną operację serca, po której miesiącami dochodził do siebie. Teraz zamieścił w sieci filmik, w którym poinformował, że mierzy się z kolejną chorobą. Jego walka o zdrowie trwa już ponad tydzień. Poznajcie szczegóły.

Tomasz Stockinger nie ma za sobą najlepszego czasu, coraz częściej doskwierają mu bardziej lub mniej poważne problemy zdrowotne. W ubiegłym roku lekarze stoczyli walkę o życie aktora, który zdążył się już nawet pożegnać z rodziną. Teraz gwiazdor "Klanu" podzielił się na swoim Instagramie nagraniem, w którym poinformował, że choruje od ponad tygodnia.

- Krótki komunikat z pola bitwy. Jestem covidowcem - wyznaje Tomasz Stockinger. - Niestety, wydawało mi się, że mnie akurat to się nie przydarzy, ale pycha kroczy przed klęską. Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie. Przeciwnik,jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć.

NIE PRZEGAP: Widzów "PnŚ" zamurowało, prowadzący zaczęli płakać! Zbyszek z "Sanatorium miłości" padł przed Anią na kolana!

Aktor apeluje do wszystkich, by uważali na siebie w tym trudnym czasie, kiedy Polskę zalewa kolejna fala koronawirusa.

- Apeluję do wszystkich, którym może się coś takiego jeszcze przydarzyć, zachowajmy wszelkie środki ostrożności, a ja mam nadzieję, że już po tym tygodniu, bo już za mną tydzień ciężkiej walki, jak do tego jeszcze dołożę kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do pracy i do zdrowia, czego państwu oczywiście bardzo serdecznie życzę - mówi Tomasz Stockinger.

Aktor przebywa w domu i zapewnia, że nie jest z nim aż tak źle, by konieczna była hospitalizacja.

- Od kilku dni rozgościł się u mnie covid. Przyjąłem gościa ciepło... Ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek... Jednak, jak widzicie i słyszycie, nie jest źle. Uważajcie na siebie, trzymajcie się zdrowo! - apeluje aktor.

NIE PRZEGAP: Rozenek i Majdan prowadzą EROTYCZNĄ rozmowę na oczach milionów! Tego nie da się odzobaczyć!

Sonda
Oglądałeś/łaś "Klan" z Kają Paschalską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE