Widzów "PnŚ" zamurowało, prowadzący zaczęli płakać! Zbyszek z "Sanatorium miłości" padł przed Anią na kolana!

2021-12-05 10:32
Zbyszek i Ania z Sanatorium miłości zaręczyli się w programie Pytanie na śniadanie
Autor: Instagram Zbyszek i Ania z "Sanatorium miłości" zaręczyli się w programie "Pytanie na śniadanie"

Zbyszek i Ania opuścili program "Sanatorium miłości" w dość nieciekawych stosunkach. Emerytka niewątpliwie miała żal do kolegi, że nagle stracił nią zainteresowanie i już do końca programu adorował Janinę. Dziś oboje byli gośćmi programu "Pytanie na śniadanie", a ich wizyta wywołała ogromne poruszenie w studio. Gdy Zbyszek padł przed Anią na kolana, wszyscy zaczęli płakać! W mediach społecznościowych pojawiają się już pierwsze komentarze widzów, którzy nie kryją ogromnego zaskoczenia!

Zbyszek i Ania poznali się w programie "Sanatorium miłości" i od początku między nimi zaiskrzyło. Widzowie szczerze im kibicowali i uważali, że bardzo do siebie pasują. Para przeszła nawet poważną rozmowę dotyczącą przyszłości ich relacji i postanowiła dać sobie szansę.

Wszystko było dobrze do czasu, aż... Zbyszek nie zainteresował się bardziej temperamentną kuracjuszką - Janiną. Ania nie potrafiła ukryć żalu, a emeryt zapierał się, że "niczego jej nie obiecywał". Tłumaczył, że nie jest gotów na wybór "tej jedynej". Zawód miłosny doprowadził do tego, że Ania i Janina weszły w konflikt. Ostatecznie Zbyszek nie dał szansy żadnej z nich i opuścił program sam, a panie podały sobie rękę na zgodę. Niesmak jednak pozostał. 

NIE PRZEGAP: Rozenek i Majdan prowadzą EROTYCZNĄ rozmowę na oczach milionów! Tego nie da się odzobaczyć!

Kilka tygodni temu na Facebooku pojawiły się wspólne zdjęcia trzymających się pod rękę Ani i Zbyszka, którzy świetnie bawili się w towarzystwie Edka i jego nowej partnerki. Okazuje się, że po zakończeniu zdjęć do "Sanatorium miłości" Zbyszek postanowił odnowić kontakt z Anią! Odwiedził ją w jej rodzinnej Rytrze, a później zaprosił do siebie nad morze, gdzie niedawno się przeprowadził. Wielu zastanawiało się, czy ich ostatnie zdjęcie świadczy o odnowieniu miłości, czy może to tylko przyjaźń.

W niedzielę (5 grudnia) ostatecznie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Ania i Zbyszek byli gośćmi Izabelli Krzan i Tomasza Wolnego w programie "Pytanie na śniadanie". Zupełnie nieoczekiwanie Zbyszek padł przed Anią na kolana i poprosił ją o rękę! Wszyscy zgromadzeni w studio nie potrafili ukryć swojego wzruszenia, pojawiły się łzy. Ania przyjęła oświadczyny ukochanego, a media społecznościowe zaczęła zalewać lawina komentarzy z gratulacjami dla pary. Widzowie piszą też, że przebieg wydarzeń w niedzielnym odcinku bardzo ich zaskoczył.

- Ludzie , co się tam przed chwilą wydarzyło!? - piszą na Facebooku widzowie.

- Ale zaskoczenie na wizji! Gratulacje - dodaje kolejna osoba.

- Super! Na miłość nigdy nie jest za późno! Są wspaniałą parą! Pozdrawiam ślicznie i Gratuluję - czytamy w komentarzach.

NIE PRZEGAP: Padniecie na widok tego, jak teraz NAPRAWDĘ wygląda Grażyna Torbicka! Mamy zdjęcia BEZ RETUSZU!

Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE