Tomasz Tokarz: Gwiazdor disco polo poczuł świąteczny klimat!

2018-12-08 16:04

„Poczuj moc i blask tych świąt” - tak brzmi tytuł najnowszej świątecznej piosenki od Tomasza Tokarza. Czyżby utalentowantowany muzyk z Torunia zaproponował swoim fanom nowe polskie "Last Christmas"?

Tomasz Tokarz nie zwalnia tempa. Repertuarowo zawsze stara sie być na bieżąco z porą roku i wszystkimi świętami. Tym razem gwiazdor zaprasza na swoją kolejną muzyczną nowość. Tym razem jest to prezent na Mikołajki z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Artysta zachęcony bardzo pozytywnym odbiorem „Kolędy dla Pana Boga”, którą wydał na poprzednią gwiazdkę, postanowił znowu stworzyć piosenkę tym razem na zbliżające się święta. Muzyk ujawnia, że jego głównym założeniem przy tworzeniu tego kawałka, było to, aby po wysłuchaniu, każdy mógł poczuć tą niesamowitą atmosferę. I po dotychczasowych bardzo pozytywnych komentarzach musimy przyznać, że się chyba mu to udało. Utwór jest bardzo klimatyczny i powinien każdego wprowadzić w ten nastrój zbliżających się świąt.

- Korzystając z okazji pragnę złożyć wszystkim najlepsze życzenia: Wesołych Świąt! Dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Oby ten wspaniały świąteczny czas upływał Wam przy dźwiękach najpiękniejszej muzyki - powiedział Tomasz Tokarz.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej piosenki oraz kolędy z zeszłego roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE