Tomasz Tokarz

i

Autor: screen z Youtube Tomasz Tokarz

Tomasz Tokarz oddał hołd Matce Boskiej!

2018-08-16 2:20

Tomasz Tokarz, który fanom disco polo dał się poznać w utworach "Młodość", "Nasze niebo" czy "Szukaj słońca" tym razem przygotował przepełniony wiarą i duchowością utwór, pt. "Cudowny Obraz", który powstał na cześć Matki Boskiej Częstochowskiej. 

Tomasz Tokarz zachęcony bardzo pozytywnym odbiorem swojego poprzedniego utworu pt. „Pieśń dla Maryi”, który stworzył na rocznice objawień fatimskich postanowił kontynuować tę tematykę i powstała niesamowitą pieśń, słuchając której można poczuć ciarki pt. „Cudowny Obraz” oddając hołd temu magicznemu miejscu.

Kiedy byłem we wrześniu zeszłego roku w Częstochowie pomyślałem, że fajnie by było stworzyć jakiś kultowy utwór o tej tematyce. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dosłownie po paru dniach siedząc w domu dostałem weny twórczej i praktycznie w bardzo krótkim czasie napisałem jednocześnie tekst oraz skomponowałem muzykę. Potem do pieśni powstała profesjonalna aranżacja i teledysk - mówi "Super Expressowi" muzyk.

Ciekawostką jest, że poprzedni utwór Tomek wydał 13 maja, a już w czasie sierpniowych pielgrzymek piosenka była bardzo popularna na szlaku.

-Teraz mam nadzieję, że wcześniejszy oraz najnowszy utwór będą nieodłącznym elementem każdej pielgrzymki na stałe wpisując się do obowiązkowego repertuaru tych wędrówek - dodaje Tokarz.

Muzyk zdradza, że jeszcze przed oficjalną premierą odebrał wiele bardzo fajnych opinii o swojej Jasnogórskiej pieśni. Najbardziej spodobał mi się komentarz , który dosłownie brzmiał „ że słuchając tej pieśni można się przenieść oczami wyobraźni na Jasną Górę”. A my zapraszamy do posłuchania zarówno poprzedniej jak i najnowszej pieśni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE