Tomasz Tokarz w końcu zakochany!

2015-12-14 12:53

uż za parę dni wielka premiera najnowszej piosenki Tomasza Tokarza pt. "Cudne Oczy Niebieskie". Piosenka ma szansę stać się mega hitem.

Muzyk nie zwalnia tempa. W listopadzie zadebiutował dwoma piosenkami: "Goń swe marzenia" mającą bardzo osobisty charakter oaz "Kocham Ciebie Całą", idealną piosenką do zabawy, do której nakręcił teledysk, gdzie główną rolę zagrała piękna Agata.
Tym razem przyszedł czas na "Cudne Oczy Niebieskie". Zdjęcia do teledysku były kręcone w Sopocie. Główną rolę zagrała modelka Dagmara, która pomimo debiutu przed kamerą wypadła świetnie. Tomek tworząc tę piosenkę zainspirował się tym, że istnieją wielkie hity o oczach czarnych oraz zielonych, a nie ma bardzo znanej piosenki o niebieskich oczach.

- Piosenkę dedykuję przede wszystkim kobietom, które posiadają ten piękny kolor oczu. Wierzę, że "Cudne Oczy Niebieskie" staną się "hymnem" dla wszystkich osób mających ten kolor oczu - mówi w rozmowie z SE.PL Tomasz Tokarz, który zapytany, czy jego serce wypełnia jakaś niebieskooka piękność, odpowiada dość tajemniczo. - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Na zwierzenia jeszcze przyjdzie czas, teraz chcę, żeby publiczność poznała mnie poprzez muzykę - uśmiecha się Tomek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE