tomasz tokarz

i

Autor: materiały prasowe

Tomasz Tokarz znów sprawił swoim fanom niespodziankę. Jaką?

2018-03-12 0:54

Nie ma wątpliwości, że muzyka, to największa pasja Tomasza Tokarza. Muzyk znany z takich przebojów jak: Młodość”, „Kocham ciebie całą”, czy „Cudne oczy niebieskie” dba o to, by swoich fanów zaskakiwać nie tylko kolejnymi piosenkami. Tym razem artysta zaprasza do oglądania swojej witryny internetowej. Dzięki zawartej na niej treści można go bliżej poznać.

W sieci pojawiła się właśnie oficjalna strona internetowa Tomasza Tokarza. Portal jest bardzo nowoczesny i ciekawie stworzony. Można się z niego dowiedzieć wiele ciekawostek oraz szczegółowych informacji o artyście. Muzyka to jego największa pasja i tak ją traktuje, ale jest duża szansa na to, że znajdzie jeszcze więcej czasu na nią i poświęci się jej w o wiele większym stopniu niż dotychczas oraz uczyni  nieco poważniejsze kroki na pzód i będzie go jeszcze więcej w mediach. Przy okazji zapytaliśmy Tomka o najbliższe plany i wiemy, że gwiazdor po raz kolejny nas zaskoczy i udowodni, że ma bardzo szerokie horyzonty muzyczne. Po bardzo pozytywnym odbiorze pastorałki Bożo Narodzeniowej, pt. „Kolęda dla Pana Boga” planuje wydać utwór religijny na zbliżające się Święta Wielkanocne, a na wiosnę i lato zaprezentuje piosenki dyskotekowe w klimacie disco polo. Artysta jak dotąd jest osobą niezależną i bardzo sobie to ceni, ale nie wyklucza, iż w najbliższej przyszłości nawiąże współpracę z wytwórnią muzyczną oraz agencjami koncertowymi. Polecamy prezentacje jego oficjalnej strony internetowej www.tomasztokarz.pl Zachęcamy też do posłuchania jednego z jego największych hitów pt.„Młodość”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE