Tomek Tokarz i jego nowe siostry Radwańskie!

2016-01-18 14:15

Tomasz Tokarz idzie jak burza. Całkiem niedawno zaistniał na scenie muzyki disco polo, a już ma na swoim koncie cztery teledyski do piosenek: „Goń swe marzenia", „Kocham Ciebie całą", „Cudne oczy niebieskie" i jeszcze gorący utwór „Szukaj Słońca", który niedawno miał swoją premierę.

Po wydaniu w zawrotnym tempie trzech piosenek Tomek Tokarz ma dla wszystkich prezent na początek Nowego Roku w postaci teledysku do kolejnego utworu pt. „Szukaj Słońca". Muzyk uwielbia sport, więc tym razem napisał coś dla aktywnych.

Od premiery teledysku do piosenki „Cudowne oczy niebieskie" minął zaledwie miesiąc, a Tomasz już wyprodukował kolejny klip. Tym razem w sieci zaistniał numer „Szukaj Słońca", w którym główną rolę oprócz pięknej dziewczyny i artysty ogrywają motywy sportowe.

- Od dziecka kocham sport. Grałem chyba we wszystkie możliwe gry, m.in. piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę. Bardzo dużo biegałem, grałem w tenisa, uprawiałem wschodnie sztuki walki. Ciągle staram się dbać o linię, chodzę na siłownię, zdrowo się odżywiam i oczywiście jestem kibicem sportowym. Pewnego dnia wpadłem na pomysł nagrania bardzo pozytywnej piosenki dla wszystkich sportowców - tłumaczy w rozmowie z nami Tomek. Na planie towarzyszyły mu Edyta i Dagmara.

- Do klipu zaprosiłem dwie dziewczyny: Edytę, która zagrała główną rolę oraz Dagmarę, która na co dzień jest zawodową instruktorką tenisa - dodaje Tokarz.

Zdjęcia zrealizowano, m.in. w warszawskim Klubie Tenisowym MERA.

Tomek zaznacza, że teledysk do tego utworu został nakręcony w konwencji sportowej, ale jego przekaz ma charakter uniwersalny.

- Chcę tą piosenką podkreślić, jak ważny jest optymizm i pozytywne nastawienie do życia. Pamiętajcie, że zawsze trzeba walczyć do końca! - dodaje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE