Tomson i Baron wyjawią swoje sekrety! Zaskakujące wieści o muzykach z Afromental. Śmietanka towarzyska

2021-12-23 13:49

W każdym odcinku nowego programu „Śmietanka Towarzyska” (TVP HD) mamy okazję bliżej poznać barwne, nietuzinkowe oraz oryginalne postaci polskiej kultury i rozrywki. W świątecznym odcinku swoje sekrety zdradzą Tomson (38 l.) i Baron (38 l.)! Muzycy Afromental opowiedzą nie tylko o muzyce.

Gospodarzowi talk-show „Śmietanka Towarzyska”, Maciejowi Kurzajewskiemu (48 l.), każdy gość chętnie powierza najskrytsze tajemnice i nie odmawia odpowiedzi na żadne, nawet najdziwniejsze pytania. A bohaterowie najnowszego odcinka będą arcyciekawi i naprawdę wyjątkowi: to popularni i lubiani jurorzy znanego muzycznego talent show ("The Voice of Poland"), którzy zasiadają w specjalnie dla nich sprowadzonym... podwójnym fotelu! Jeden z nich założył słynny zespół Afromental, zaś drugi - dołączył do niego jako ostatni. Choć są kumplami, wszyscy myślą o nich, jak o braciach. Znakiem firmowym jednego jest imponująca fryzura, drugiego - nikt nie widział bez nakrycia głowy... Ale to tylko kilka drobnych ciekawostek o gościach Macieja Kurzajewskiego w premierowym odcinku "Śmietanki Towarzyskiej".

ZOBACZ: Nowy skład trenerów „The Voice of Poland’. Wiemy, kto ma szansę zasiąść w fotelach jury

Tomson i Baron, czyli Tomasz „Tomson” Jach – wokalista, autor tekstów, beatboxer i Aleksander Milwiw-Baron – kompozytor, producent, multiinstrumentalista – mają o sobie znacznie więcej do powiedzenia. Swoimi sekretami podzielą się z widzami już w niedzielę, 26 grudnia, o godz. 19.55 w TVP HD.

Poniżej galeria: The Voice of Poland. Górniak LEŻY na scenie a nad nią... Tomson i Baron

Tomson i Baron w programie "Śmietanka Towarzyska" 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany