Top Model 5, odc. 2. Zapis relacji na żywo

2015-09-14 23:28
Top Model 4 FINAŁ
Autor: AKPA Top Model 4 FINAŁ

Relacja na żywo z drugiego odcinka Top Model! Dziś czeka nas kolejna odsłona męskich i damskich ciał, które marzą o karierze w modelingu. A wśród chętnym trafi się i chłopiec bardzo wierzący, i piłkę kopiący.

Aż dziw bierze, ile ludzi w Polsce marzy o karierze w modelingu! Już dziś zobaczymy drugi odcinek 5. sezonu programu Top Model. Kolejne odcinki coraz bardziej skupiają się na melodramatycznych przeżyciach uczestników, nie zaś ich predyspozycjach do bycia modelem/modelką, ale show must go on... W dzisiejszym odcinku poznamy bardzo religijnego Samuela. Jego wyznanie wiary bardzo poruszy jurorów. Jak zapowiadają producenci  programu dziś wieczorem poznamy także niespełnionego piłkarza, który walory wysportowanej sylwetki postanowił przekuć w sukces modowy.

[Aby zobaczyć nowe wpisy odśwież stronę]

21.30 Zaczynamy relację na żywo!

21.32 Na pierwszy ogień idzie piłkarz! - Stresuję sie bardziej, niż przed meczem - wyznaje. Mikołajczuk podobno dostawał zaproszenia do ekstraklasy. Jest bramkarzem. Zerwał więzadła, nie może już grać. Receptą na życie dla niego ma być kariera modela. Dowiadujemy się, że Michael jest maminsynkiem. Mamusia była fanką Michaela Jacksona. Michael przeszedł po wybiegu bez koszulkiu. Pozuje Tyszce z piłką. - Radzisz sobie - ocenił fotograf. Krupa lata z sikawką i oblewa modela i Tyszkę wodą. Michael wyszedł zacnie na zdjęciach... Joasia chce żeby odbił piłkę 10 razy głową. Wtedy przejzie dalej. Wiadomo, że przejdzie, bo całkiem przystojny chłopak...

Już jutro drugi odcinek! Poznacie piłkarza i... ☺Posted by Top Model TVN on 13 września 2015

21.36 Karolina ma 17 lat. - Masz łade ciałko - chwali ją Joanna. Kasia twierdzi, że nastolatka jest pozbawiona seksapilu. Tyszka robi próbne zdjęcia. - Twarz jest warta milion dolarów - mówi fotograf. Jurorzy chwalą jej buzię, ale zwracaja uwagę, że dziewczyna jest za niska. Karolina przechodzi dalej.

21.45 Na castingach w Gdańskiu pojawiło się wielu chłopaków. Chętnie się rozbierali. Jakob Kosel przyjechał z Częstochowy. Zaprzepaścił swoją karierę zawodowego pływaka przez fajki, które popalał mając 14 lat. - Mam powodzenie u kobiet - chwali się Jakob - Mój kolega gej powiedział mi, że jestem ideałem partnera dla geja - opowiada chłopak. - Jestes trochę playboy? - pyta Krupa. Chłopak nie zachwyca sylwetką, ale dostaje szansę. - Zobaczymy jak się wyćwiczysz - wskazuje mu Marcin.

21.50 - Skąd masz takie ciało? - pytają jurorzy ziewczynę, która ćwiczy pole dance (taniec na rurze). Roksana ma walory - duże piersi. Dawid Woliński zakochał się w Adrianie.

Was też denerwują takie rzeczy? ;)Posted by Top Model TVN on 14 września 2015

21.52 Na wybieg wychodzi bogini. Dziewczyna ma wspaniałe ciało, ale twarz 40-latki. - Jeszcze nie było tak zdeterminowanej uczestniczki - mówi Dawid. Tyszka jest na nie. - Magda, nie obiecujemy ci wiele. Czekam na cud - mówi Woliś. - Ciało w modelingu to nie wszystko - przestrzega ją Kasia. Dziewczyna przechodzi dalej.

21.55 Przed nami Samuel. Chłopak ma 22-lata, jego życiowym celem jest podążanie za Jezusem. Chłopak jest chrześcijaninem wiary ewangelickiej, opowiada o swoim wyznaniu. - Nie jesteśmy świadkami Jahowy. My jesteśmy coś takiego jak prawosławie - wyjaśnia. Widzimy fotki Samuela z dzieciństwa. Chłopak w kąpielówkach spodobał się jurorom. Tyszka znów sięga po aparat. - Jestes grubo ciosany, drętwy jak kołek - komentuje. Samuel przechodzi dalej. - Jesteś zimny, oschły, nie potrafisz przyciągnąć do siebie człowikea, ale masz wspaniałą twarz - mówi Woliński. - Ten program cię zdeprawuje - przestrzega Samuela Tyszka.

22.02 Iława, to tu 50 kandydatów na modeli i modelki zmierzy się w walce o przejście do kolejnego etapu. Przed nimi pokaz mody. Zanim jednak wezmą w nim udział muszą przepłynąć jezioro kajakami. Kto dopłynie jako pierwszy będzie otwierał pokaz.

Samuel! Nie jest taki jak inni☺Jakie są wasze wrażenia? Super hero?Posted by Top Model TVN on 14 września 2015

22.12 Pierwsza grupa zanim wyjdzie na wybiega zostanie przygotowana przez stylistów. Druga grupa uczestników ostanie ubrania w ostatniej chwili. Po tym pokazie niektórzy pożegnają się z programem. Tomek Batko otworzył pokaz. Jurorzy koemntują spacery uczestników. W grupie faworytów znalazł się też Samuel. - Dziewczyny bardzo się strasują -zwraca uwagę Joanna. Tymczasem za kulisami nerwówka.

22.16 Jagoda ma zadatki na nową Martę Sędzicką -planuje iść po trupach do celu. Kasia ocenia ją jako intrygującą. Magda (gorąca 40-tka) dostała za późno buty, nie zdążyła ich zapiąć. Na zapleczu pokazu zaczyna się robić gorąco. Dziewczyny, Kamila Ibrom i Magda mają do siebie pretensje. Chłopcy obserwują ich kłótnię...

22.21 Dla tych którzy poradzili sobie najlepiej spędzą noc w 5-gwiazdkowym hotelu. Najlepiej poradzili sobie Karolina Pisarek i Janek Barański. Reszta uczestników musi walczyc o łóżka w domkach letniskowych. Ale łóżek nie wystarczy dla wszystkich...

22.24 Jurorzy obradują, kto powinien opuścić program. Tego, kto odpadnie dowiemy się jednak w kolejnym odcinku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE