Triumf miłości: Latynoska superprodukcja od 26 maja w TV 4

2011-05-26 8:00

26 maja zobaczymy po raz pierwszy w Polsce pierwszy odcinek "Triumfu miłości". To nowa wersja słynnej meksykańskiej "Cristiny"sprzed 13 lat. W "Triumfie miłości" zobaczymy największe obecnie gwiazdy latynoskie: Williama Levy'ego, Maite Perroni, Victorię Ruffo i naszą rodaczkę, Dominikę Paletę. Serial będzie pokazywała cztery razy w tygodniu TV 4.

Victoria (Victoria Ruffo, 49 l.) jest sławną projektantką mody, żoną znanego aktora i matką dwójki wspaniałych dzieci. Mimo to nie jest szczęśliwa - prześladują ją wspomnienia o miłości sprzed lat i córeczce, która zaginęła w dzieciństwie.

20 lat temu, jako bardzo młoda dziewczyna, Victoria była służącą w domu Bernardy (Daniela Romo, 52 l.), której syn, Juan Pablo (Diego Olivera, 43 l.) miał zostać księdzem. Victoria i Juan Pablo zakochali się w sobie i spędzili razem noc. Juan Pablo zwątpił przez to w swoje powołanie, ale ostatecznie trafił do seminarium za namową matki seminarium.

 Po jego wyjeździe Victoria odkryła, że jest w ciąży. Trzy lata później Bernarda spowodowała wypadek, w wyniku  którego Victoria trafiła do szpitala, a jej córeczka Maria zaginęła. Od tamtej pory Victoria nie ustaje w próbach odnalezienia córki.  Skrywa jednak swoje cierpienie i  oddala się od swojego męża, Osvalda (Osvaldo Rios, 51 l. ) i dzieci – córki Fernandy i Maximiliana (William Levy, 31 l.), syna Osvalda z pierwszego małżeństwa.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Tymczasem śliczna Maria Desamparada (Maite Perroni, 28 l.) szuka pracy w domu mody Victorii. Wkrótce  staje się jedną z najlepszych modelek, ale Victoria nie traktuje jej dobrze, ponieważ podejrzewa, że Maria uwodzi jej męża. Tymczasem to jej pasierb, Maximiliano, próbuje uwieść Marię. Z początku nie traktuje tego poważnie i ukrywa przed dziewczyną kim jest - przedstawia się jej jako Fabian.

 Jednak wbrew swoim początkowym zamiarom, Maximiliano zakochuje się w Marii. Wkrótce Maria odkrywa, że jest w ciąży. Nim zdąży o tym powiedzieć Maksowi, on wyznaje jej, że jest zaręczony z Jimeną (Dominika Paleta, 39 l.). Kiedy Victoria dowiaduje się o tym, co łączyło Marię z Maksem, oskarża dziewczynę, że poluje na pieniądze jej pasierba i wyrzuca ją z pracy. Nie podejrzewa nawet, że to jej zaginiona córka...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE