Ewa Minge

i

Autor: AKPA/Niemiec Ewa Minge

Wstrząsające zdjęcie

Twarz Ewy Minge w strasznym stanie: skóra schodzi płatami i nieziemsko boli

2022-07-27 9:26

Ewa Minge (55 l.) od lat zapewnia, że jej charakterystyczny wygląd to efekt choroby. Teraz projektantka pokazała, jak wygląda jej twarz, gdy dojdzie jeszcze alergia. Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej...

Ewa Minge od lat jest podejrzewana o ingerowanie w swoją urodę, która jest dość charakterystyczna. Projektantka jednak tłumaczy, że jej wygląd to skutek ciężkiej choroby. Celebrytka ma za sobą walkę z przewlekłą białaczką limfatyczną. Bardzo źle zareagowała na leczenie onkologiczne i wtedy okazało się, że cierpi na niedorozwój wątroby. Te schorzenia sprawiły, że jej twarz co chwilę puchła jak balon. Do dzisiaj musi się często mierzyć z przykrymi komentarzami na swój temat. 

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski

Ewa Minge pokazała opuchniętą twarz

Projektantka musi walczyć ze skutkami choroby, która sieje spustoszenie w jej organizmie. Teraz jednak doszło dodatkowe schorzenie. Ewa poinformowała, że dopadła ją straszna alergia, która powoduje duże zmiany na jej twarzy. Szczególnie bolesne są te wokół oczu. Minge postanowiła pokazać, jak teraz wygląda.

"Nie samym pięknem człowiek żyje ...?‍♀️. Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia...wątroba nie przerabia leków. I gdybym musiała wyjść na jakiś event ...nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe. A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni, a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia. Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia, pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli ...Bywa pięknie i bywa potwornie, ale nie jest to powód ani do wstydu, ani do hejtu", napisała na Instagramie.

Rzeczywiście patrząc na zdjęcie Ewy, można jej jedynie współczuć, bo jej twarz nie wygląda dobrze. Natomiast fani są jej wdzięczni za to, że pokazuje prawdę i porusza ważne tematy, nie bojąc się oceny złośliwców. 

Sonda
Też cierpisz na alergię?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany