Twoja Twarz Brzmi Znajomo zniszczyła twarz Ciachorowskiemu. Aktor potrzebuje pomocy

2021-10-15 22:38
Tomasz Ciachorowski. Program zniszczył mi twarz.
Autor: AKPA Tomasz Ciachorowski. Program zniszczył mi twarz.

Udział w programie "Twoja Twarz Brzmi znajomo" to znakomite doświadczenie, ale jak się okazuje także poświęcenie. Tony makijażu na twarzy, sztuczne, doklejone wąsy czy rzęsy, w których spędza się tygodniami wiele godzin potrafią zniszczyć cerę. Przekonał się o tym Tomasz Ciachorowski (41 l.), który teraz musi odwiedzać salony piękności. Aktor pokazał zdjęcia.

Aby w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" fizycznie przypominać danego wokalistę, potrzebna jest odpowiednia charakteryzacja, głównie ta robiona na twarzy. Przeobrażenie uczestnika w daną gwiazdę zajmuje nawet dziesiątki godzin. Wiąże się to z tym, że artyści większość dnia spędzają w makijażu, co późnej odbija się na ich cerze. Obecnie w piętnastej edycji programu udział bierze Tomasz Ciachorowski, który charakteryzacje odczuł na własnej skórze. Aktor regularnie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z zabiegów, które wykonuje mu jedna z najlepszych specjalistek w Warszawie, dr Anna Płatkowska-Szczerek. - Jak to dobrze mieć w szeregach swoich przyjaciół świetną dermatolożkę i lekarkę medycyny estetycznej. Po tych wszystkich metamorfozach które moja twarz ma już za sobą zbawienny jest dla niej porządny serwis pod fachowym okiem - napisał po wyjściu z gabinetu. 

ZOBACZ: Ewa Bem potrzebowała pomocy psychiatry. Myślała o śmierci

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE