10 lat młodsza w 10 dni

i

Autor: screen Facebook Polsat Cafe

"10 lat młodsza w 10 dni"

Uczestniczka show Sablewskiej miażdży gwiazdę: "Zrobiła ze mnie straszydło!"

2023-02-22 11:00

Maja Sablewska (43 l.) znów w ogniu krytyki. Specjalistka od wizerunku po raz kolejny nie sprostała wymaganiom uczestniczki programu "10 lat młodsza w 10 dni". Pani Maria z Krakowa jest wściekła, choć podczas finału swojego odcinka wydawało się, że jest zachwycona zmianami. "Zrobiła ze mnie straszydło. Wyglądam dziesięć lat starzej" - żali się.

Maja Sablewska rozpoczęła jakiś czas temu prace na planie nowego show. W programie "10 lat młodsza w 10 dni" przeprowadza metamorfozy nieznanym kobietom, które zgłaszają się do programu, by doradczyni wizerunkowa pomogła im odmienić swoje życie. Niestety, ostatnio gwiazda nie sprostała wymaganiom pani Jolanty z Gliwic, która odniosła wrażenie, jakby prowadząca "wyżywała się nad nią". Pani Maria z Krakowa też nie wspomina udziału w programie zbyt dobrze.

Uczestniczka show Mai Sablewskiej miażdży gwiazdę: "Zrobiła ze mnie straszydło!"

Dziennikarze serwisu Plejada przepytali kolejną uczestniczkę show "10 lat młodsza w 10 dni". Pani Maria z Krakowa zgłosiła się na casting, ponieważ chciała, by ktoś pomógł sprawić, by wyglądała młodziej. Już na początku dowiedziała się, że wygląda jak 80-letnia seniorka.

- Pani Maria poddała się metamorfozie, ale tylko na swoich warunkach. Niektóre zmiany nie były łatwe - powiedziała w programie Maja Sablewska.

Jakie zasady miała na myśli? Gwiazda oraz jej beauty team planowali zmienić fryzurę uczestniczki, ta jednak nie zgodziła się na ścięcie zapuszczanych przez lata włosów.

- Nie będę patrzeć na czyjeś widzimisię, bo żyjemy w XXI wieku. Teraz jest tendencja do dopinania wręcz włosów, a pani Maja chciała mi je ściąć, bo stwierdziła, że jest jakaś aktorka starsza ode mnie, która w krótkich włosach wygląda znakomicie. Nie zgodziłam się na to - wyznała podczas wywiadu.

Ostatecznie podczas finału pani Maria zaprezentowała się w bardzo młodzieżowej stylizacji, która faktycznie nie do końca jej pasowała, ale czy na tyle, by użyć określenia "straszydło"?

- Maja Sablewska zrobiła ze mnie straszydło. Wyglądam dziesięć lat starzej. Mam dwa warkocze, z których fryzjer mógłby zrobić cuda, a rozpuszczono mi włosy. Do tego ta koszmarna koszula nocna podpięta pod biustem i traperowate buty. Wyglądam jak stara babuleńka, która zaraz ma wejść do trumny. Ta stylizacja pcha mnie do ziemi - dodała.

Ponadto okazało się, dlaczego posiadanie długich włosów jest dla kobiety tak ważne. W wywiadzie przyznała, że na nie poderwała zmarłego już męża.

Jesteście zdziwieni, że kolejna uczestniczka tak krytycznie ocenia swoją metamorfozę?

Sonda
Czy podobają Ci się nagie zdjęcia Mai Sablewskiej?
Nasi Partnerzy polecają