"Gwiazdozbiór Jaruzelskiej"

Sablewska komentuje, jak współpracowało jej się z Dodą! Rabczewska będzie zadowolona?

2023-02-03 16:20

Maja Sablewska (43 l.) gościła w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". W rozmowie z prowadzącą opowiedziała o procesie przewartościowywania swojego życia oraz relacjach z gwiazdami. Jak wspomina współpracę z Dodą i z innymi podopiecznymi?

Maja Sablewska zyskała popularność dzięki wieloletniej karierze menadżerki gwiazd. Odpowiadała za medialny wizerunek Natalii Kukulskiej, Dody, Mariny, a nawet Edyty Górniak. Niestety, ostatecznie doszło do niemiłych sytuacji, panie oskarżały się wzajemnie o niewywiązywanie się ze swoich umów, w wyniku czego Maja obrała inną ścieżkę zawodowej drogi. Została stylistką, prowadząc w telewizji programy, podczas których fundowała zwykłym kobietom spektakularne metamorfozy.

"Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". Maja Sablewska wspomina współpracę z Dodą!

Maja Sablewska była gościem w programie Moniki Jaruzelskiej. Podczas wywiadu poruszyła wiele ciekawych wątków. Bez większych oporów wróciła również wspomnieniami do okresu, kiedy współpracowała z gwiazdami. Wiele osób uważa, że to właśnie Sablewska wpłynęła na znaczącą zmiane wizerunku artystki.

- Ona lubiłam kolor różowy, a ja wiedziałam, że to jest kiczowate. Pomyślałam sobie, no dobra, to dobierzemy inny odcień tego różu, żeby było to nadal kompatybilne z artystą, ale miało swoją klasę i estetykę, którą lubię. (...) Ja bardzo lubiłam tę współpracę z Dodą, bo to była współpraca bardzo fajna, równa, konkretna taka, a efekty były bardzo szybko odczuwalne. (...) To był moment, kiedy Doda pokazywała bardzo często swoje drugie oblicze i wystarczyło naprawdę niewiele, żeby tę zmianę uzyskać. Wydaje mi się, że te sukcesy, które ona miała wtedy bardzo duże, odebrała przecież Bursztynowego Słowika, dały jej poczucie własnej wartości. To poczucie takie prawdziwe, a nie to, które wynikało z ego.

Maja Sablewska dała również do zrozumienia, że kulisy współprac z gwiazdami, które zakończyły się skandalami, być może ujrzą kiedyś światło dzienne.

- Nigdy nie wchodziłam w dywagacje, jak te współprace zostały zakończone, bo staram się zachować profesjonalnie do samego końca. Może kiedyś napiszę książkę, nie wiem - dodała.

Dlaczego Maja Sablewska odeszła kilka lat temu z telewizji? Odpowiedź znajdziecie w poniższym materiale wideo.

Sonda
Czy podobają Ci się nagie zdjęcia Mai Sablewskiej?

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany