Uczestnik Chłopaków do wzięcia zapłodni Cię za pieniądze!

i

Autor: instagram/@chlopakidowziecia_polsat

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" zapłodni Cię za pieniądze! Padniesz na widok stawki

2022-04-22 15:26

Emitowany na antenie stacji Polsat Play program "Chłopaki do wzięcia" wywołuje ogromne emocje. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się osobliwe ogłoszenie jego uczestnika. Kamil z "Chłopaków do wzięcia" oferował parom pomoc w zajściu w ciążę!

"Chłopaki do wzięcia" to program opowiadający o mieszkańcach małych miast oraz wsi, którzy poszukują miłości. Widzowie towarzyszą im w tych poszukiwaniach i obserwują codzienne perypetie bohaterów. Jednym z najbardziej lubianych uczestników show jest Jarek Mergner, który przez lata nie miał stałej partnerki, jednak w końcu szczęście się do niego uśmiechnęło i ożenił się z Gosią

Bohaterowie programu "Chłopaki do wzięcia" wytrwale poszukują miłości na różne sposoby - bywają na imprezach i dyskotekach, korzystają z portali randkowych czy też usług biur matrymonialnych. Każdy z nich liczy na to, że prędzej czy później uda mu się znaleźć "tę jedyną". 

Jednym z uczestników show Polsatu jest Kamil Piotrowski, znany także pod pseudonimem Kampio. Mężczyzna zyskał popularność właśnie dzięki udziałowi w "Chłopakach do wzięcia". Obrotny uczestnik programu to prawdziwy człowiek-orkiestra: gotuje, piecze, zna się na samochodach, a swego czasu... pomagał zajść w ciążę. 

Zobacz również: Właśnie dowiedzieliśmy się, ile dokładnie zarabia Kasia Cichopek! Te stawki odbierają mowę!

Na instagramowym profilu programu jakiś czas temu opublikowano zrzut ekranu pokazujący archiwalne ogłoszenie Kamila z "Chłopaków do wzięcia". Przedsiębiorczy uczestnik show Polsatu oferował parom pomoc w zajściu w ciążę. By skorzystać z jego "usług", należało zapłacić... 3 tysiące złotych! 

"A takie cuda na OLX" - brzmiał opis pod opublikowanym screenem.

Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niektórzy z nich zareagowali rozbawieniem, inni zaś komentowali, że "odbiło mu". Pojawił się także głos internauty, który sugerował, że "to ściema". 

Ogłoszenie jest już nieaktualne, a Kamil Piotrowski, czyli Kampio z "Chłopaków do wzięcia", obecnie jest szczęśliwie zakochany. Nie wiadomo też, czy któraś z par zdążyła skorzystać z jego "pomocy". 

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Jarka z "Chłopaków do wzięcia"!

Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE